Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Lead Python Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

205 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Brak doświadczenia
Kijów
Intermediate

Przetłumaczone przez Google

Naszym klientem jest firma telekomunikacyjna.

OPIS

Obowiązki

  • Kieruj zespołem programistów i zarządzaj nim w zakresie projektowania, rozwoju, testowania i integracji platformy rozwoju generatywnej sztucznej inteligencji i dużych modeli uczenia się
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu definiowania modeli w oparciu o przypadki użycia i ustalania priorytetów rozwoju minimalnego opłacalnego produktu (MVP)
  • Oceń techniczną i ekonomiczną wykonalność MVP i przedstaw zalecenia dotyczące dostosowań lub ulepszeń
  • Zapewnij przestrzeganie najlepszych praktyk i standardów kodowania podczas programowania w języku Python
  • Zapewnij wskazówki techniczne i mentoring członkom zespołu, wspierając wspólne i innowacyjne środowisko programistyczne

Wymagania

  • Biegła znajomość Pythona z solidną podstawową znajomością tego języka
  • Doświadczenie w pracy z dużymi modelami językowymi i Pythonem do analizy danych
  • Silne zdolności przywódcze poparte doświadczeniem w kierowaniu i zarządzaniu zespołem programistów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność efektywnej współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi
  • Wykazana umiejętność oceny wykonalności technicznej i ekonomicznej projektów
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Team Lead, Python, Security Engineer
Słowa kluczowe: Python, engineer, lead

Kijów