Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Lead PHP Software Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

125 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 3 lata
Intermediate

Nasz klient oferuje pakiety hotelowe i parkingowe od 2002 roku. Ponadto firma jest właścicielem i operatorem szeregu innych serwisów turystycznych, które pomagają podróżnym dostać się na lotnisko.

Poszukujemy silnej technicznie osoby z głęboką wiedzą i szerokim doświadczeniem w PHP i AWS, która przejmie obowiązki Architekta Rozwiązań w naszym projekcie

Obowiązki

  • Kieruj rozwojem oprogramowania, koordynuj wysiłki zespołu programistów i proces rozwoju wśród programistów, aby zapewnić płynną współpracę i wydajność
  • Zapewnianie strategicznych wskazówek i mentoringu zespołom programistów w zakresie najlepszych praktyk architektonicznych
  • Przekładaj złożone wymagania biznesowe na skalowalne, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu rozwiązania techniczne
  • Bądź na bieżąco z pojawiającymi się technologiami i trendami branżowymi, włączając je do architektonicznego planu działania
  • Przeprowadzaj przeglądy kodu i przeglądy dokumentacji technicznej opracowanej przez zespół, zapewniając zgodność z najlepszymi praktykami i wymaganiami projektu

Wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli lidera zespołu lub technologii, projektowaniu i wdrażaniu złożonych rozwiązań technologicznych
  • Dobra znajomość PHP, ze znajomością frameworku Laravel
  • Głębokie zrozumienie zasad i wzorców projektowania architektonicznego
  • Biegła znajomość DBMS, w szczególności MySQL; znajomość Amazon S3 będzie zaletą
  • Wykazano praktyczną umiejętność kodowania
  • Doświadczenie z AWS-em
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość uczenia się i ciągłego rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Team Lead, PHP, Security Engineer
Słowa kluczowe: PHP, engineer, lead, software