Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Lead MS Dynamics ERP Consultant w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

204 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Brak doświadczenia
Lwów
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Mamy doskonałą okazję dla doświadczonego profesjonalisty jako główny konsultant MS Dynamics ERP dla naszego klienta, lidera w sektorze produkcji pojazdów użytkowych w przemyśle motoryzacyjnym.

Nasz klient zajmuje się produkcją pojazdów niezbędnych do realizacji niezliczonych potrzeb logistycznych, od mobilności osobistej po transport towarów, a wszystko to przy niezachwianym przywiązaniu do niezawodności, punktualności i bezpieczeństwa. Starają się dodawać wartość i wygodę klientom w skali globalnej dzięki swoim zaawansowanym technologiom, wyrafinowanym produktom i usługom na najwyższym poziomie. Znaczna część ich misji w idealnym przypadku rozciąga się obecnie na przejście w kierunku ekologicznej przyszłości jazdy neutralnej pod względem emisji CO2, podkreślając ich zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

Obowiązki

  • Analiza wymagań i strategia testów :
  • Opracuj kompleksowe strategie, plany i dokumentację testów dostosowane do potrzeb Dynamics 365 Production
  • Mentoruje członkom zespołu w zakresie zrozumienia wymagań i przełożenia ich na skuteczne przypadki testowe
  • Opracowywanie i przeglądanie dokumentacji testowej :
  • Nadzoruje tworzenie i przeglądanie przypadków testowych, list kontrolnych i planów
  • Zapewnij jakość i zakres dokumentacji testowej, sprawdzając, czy szczegółowo uwzględnia ona różne scenariusze
  • Zarządzanie błędami i weryfikacja :
  • Zarządzaj procesem raportowania błędów, zapewniając dokładną dokumentację i śledzenie zidentyfikowanych problemów
  • Kieruj działaniami związanymi z weryfikacją błędów, weryfikacją poprawek i współpracą z zespołami programistycznymi w celu ich rozwiązania
  • Kierowanie zespołem i współpraca :
  • Zapewnij przywództwo zespołowi ds. kontroli jakości, oferując wskazówki, szkolenia i mentoring w zakresie działań testowych
  • Ścisła współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, w tym programistami, analitykami biznesowymi i kierownikami projektów, aby dostosować wysiłki związane z zapewnieniem jakości do celów projektu
  • Raportowanie statusu kontroli jakości i komunikacja z interesariuszami :
  • Przygotowuj i przedstawiaj regularne raporty o stanie kontroli jakości, podkreślając postęp, wyzwania i zalecenia
  • Doskonalenie procesów i najlepsze praktyki :
  • Wspieraj najlepsze praktyki w zakresie kontroli jakości, wspierając kulturę doskonałości w zespole

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowiskach kierowniczych ds. kontroli jakości, najlepiej ze szczególnym uwzględnieniem Dynamics 365 Production lub podobnych systemów ERP
  • Silna wiedza specjalistyczna w zakresie analizy wymagań, formułowania strategii testów i kompleksowej dokumentacji testowej
  • Biegłość w narzędziach do śledzenia błędów i doświadczenie w zarządzaniu procesami cyklu życia błędów
  • Dogłębna wiedza na temat metodologii zapewniania jakości, najlepszych praktyk i inicjatyw ciągłego doskonalenia

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 52 800 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Team Lead
Słowa kluczowe: lead, ms, consultant, dynamics, ERP

Lwów