Premia za zatrudnienie: 100$ - 170$

Następna praca

Lead Generator w Ginkgo Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

697 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Ginkgo Ukraine
Software Development
0 recenzji
Tetiana
Tetiana
IT Recruiter
800 - 1700$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Lead Generator dla Ginkgo Ukraine (zdalnie, w pełnym wymiarze godzin)

Obowiązki:

- Badanie i docieranie do puli potencjalnych klientów w profesjonalnych sieciach i innych platformach w ramach rynków docelowych i kampanii.

- Zidentyfikuj kluczowych decydentów.

- Będziesz także pracować z LinkedIn, bezpośrednią obsługą poczty e-mail.

- Twórz w pełni niestandardowe komunikaty ze względu na wymagania klienta i rodzaj firmy (według wielkości firmy, etapu finansowania, produktu firmy itp.).

Perspektywy/możliwości na tym stanowisku:

Możesz awansować do SDR lub zostać szefem działu. Chętnie pomożemy Ci w rozwoju zawodowym.

Czego oczekujemy od Ciebie:

- Zrozumienie specyfiki biznesu i branży IT w ogóle.

- 2-5 lat doświadczenia na podobnych stanowiskach (kierunek IT).

- Poziom średnio-zaawansowany języka angielskiego.

- Doświadczenie z systemami CRM, takimi jak (Zoho/HubSpot).

- Doświadczenie z Linked Helper, Snow.io (usługa e-mail) i Expandi.

- Zrozumienie / Praca ze strategią marketingową.

- Nawiąż współpracę z innymi firmami w celu dalszej współpracy.

Twój sposób myślenia:

- Inteligentna osoba o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych i prezentacyjnych.

- Zdolność do szybkiego uczenia się, umiejętność pracy w zespole, osoba kreatywna, ułożona i odpowiedzialna.

- Analityk, potrafi wybrać najbardziej odpowiednie leady i wie, jak znaleźć te najlepsze.

- Wykazuje inicjatywę i samodzielność w zadaniach zawodowych.

Będzie plusem:

- Doświadczenie w pracy z Upwork.

- Doświadczenie w mentorowaniu/kierowaniu ludźmi.

- Znajomość Crunchbase i Clutch.

Nasze korzyści:

- Praca zdalna w pełnym wymiarze godzinowym.

- Dogodny grafik pracy (możliwość rozpoczęcia dnia pracy między 9.00 a 11.00).

- Płatny urlop (15 dni roboczych rocznie) i zwolnienia lekarskie (5 dni roboczych rocznie).

- Okres próbny wynosi 3 miesiące.

- Zwrot podatków przez firmę.

- Zawsze terminowy przegląd rekompensaty finansowej (raz w roku).

- Swoboda i autonomia w codziennych obowiązkach.

Specjalizacje: Lead Generation
Słowa kluczowe: remote, b2b, English Upper, upwork

Przetłumaczone przez Google

800 - 1700$