Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Lead generation (UpWork) w Solar Digital

Opublikowano ponad 30 dni temu

549 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
1 rok
Odesa
Upper Intermediate

Nasz profil to tworzenie niestandardowych aplikacji internetowych z zanurzeniem w procesach biznesowych klienta, ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i logiki interfejsu. A także — rozwój witryn promocyjnych i brandingu. A dodatkowo działamy w obszarze logistyki transportu morskiego, tradingu, retailu, rozwoju wersji MVP startupów.W celu wzrostu i skalowania otwieramy stanowisko Lead Generation Manager, na rozwój działu sprzedaży i sprzedaż naszych usług.

Nasz profil to tworzenie niestandardowych aplikacji internetowych z zanurzeniem w procesach biznesowych klienta, ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i logiki interfejsu. A także — rozwój witryn promocyjnych i brandingu. A dodatkowo działamy w obszarze logistyki transportu morskiego, handlu, handlu detalicznego, rozwoju wersji MVP startupów.

Aby się rozwijać i skalować, otwieramy stanowisko Lead Generation Manager, aby rozwijać dział sprzedaży i sprzedawać nasze usługi.

Szukamy gwiazdy rocka, która lubi eksperymentować, zawsze szuka nowych podejść i ulepszeń! Głównym zadaniem będzie poszukiwanie potencjalnych klientów, prowadzenie bazy danych oraz prowadzenie „pierwszego kontaktu” z klientem na platformie Upwork.

Wymagane umiejętności:

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego i angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Umiejętność pisania listów strukturalnych;
  • Analityczne myślenie, uważność;
  • Doświadczenie z zasobami Upwork.com;
  • Poziom angielskiego od Upper-Intermediate;
  • Doświadczenie w pracy na tym samym stanowisku w branży IT od 1 roku;
  • Doświadczenie w pracy w IT z outsourcingiem/outstaffingiem od 1 roku.

Obowiązki:

  • Wspólnie z Kierownikiem Sprzedaży zbuduj strategię rozwoju rynku;
  • Praca z zasobami Upwork.com ;
  • Szukaj potencjalnych klientów;
  • Zarządzanie bazą klientów;
  • Pisanie listów do klientów w języku angielskim i ukraińskim;
  • Wyszukaj w Internecie firmy, które spełnią określone kryteria;
  • Zapewnienie terminowego raportowania wyników pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zarówno w biurze jak i zdalnie;
  • Elastyczny grafik pracy: od 08:00 do 11:00 do 17:00 do 20:00;
  • Płatne oficjalne weekendy, święta i dni chorobowe;
  • Środowisko wysoko wykwalifikowanych pracowników;
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery;
  • kursy języka angielskiego;
  • Możliwość dodatkowych kursów (po 6 miesiącach pracy);
  • Wesoły, młody i ambitny zespół.

A co najważniejsze, z nami będziesz mógł realizować swoje inicjatywy! Jesteśmy gotowi na każdy szum, jeśli przyniesie to dodatkowe leady i sprzedaż!

Słowa kluczowe: lead, generation, upwork

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Odesa