Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Lead Generation Specialist (Upwork) w Devico Solutions

Opublikowano ponad 30 dni temu

398 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Liliia Shatravka
IT Recruiter
1 rok
Charków, Winnyca
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Devico poszukuje zmotywowanego i utalentowanego specjalisty ds. generowania leadów z co najmniej rocznym doświadczeniem handlowym, który dołączy do naszego zespołu na pełny etat. Twój wkład będzie niezbędny do zapewnienia sukcesu naszych działań marketingowych i sprzedażowych. Otrzymasz niezbędne wskazówki i pomoc, aby odnieść sukces w swojej pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie z Upwork jest koniecznością;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Umiejętność komunikacji z klientami zagranicznymi;
  • Wyższy średniozaawansowany Pisany angielski;
  • Doświadczenie w outsourcingu IT;
  • Analityczny i systematyczny sposób myślenia.

Obowiązki:

  • Pisanie ofert i licytowanie w Upwork;
  • Budowanie skutecznej komunikacji z potencjalnymi klientami;
  • Korespondencja biznesowa z potencjalnymi klientami;
  • Wyjaśnianie wymagań Klienta i działań sprzedażowych.

Zalety pracy w Devico:

  • Praca zdalna;
  • Elastyczny grafik i możliwość efektywnego zarządzania czasem pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w zespole wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów;
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Upwork Lead Generation, Lead Generation, Sales & Business Development

Przetłumaczone przez Google

1 rok