Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Lead Generation Specialist w Netpeak Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

229 wyświetleń

1 aplikacja   1 odpowiedź

5
6 recenzji
Yana Koziuchenko
IT Recruiter
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

- Pracuj z najlepszymi produktami, które są naprawdę popularne na rynku. - Wszystkie cele i cele na okres próbny i później są jasno napisane. - Brak mikrozarządzania. - Zdolność do pracy całkowicie autonomicznej i osiągania nowych wyżyn w pracy.

Poszukujemy Specjalisty Lead Generation ze znajomością języka angielskiego do obsługi lead generation dla wszystkich naszych firm.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:

✔️ Praca na tym stanowisku będzie dotyczyła:

  • 3 agencje marketingu cyfrowego (Netpeak, Inweb i RadASO),
  • 5 niezależnych produktów b2b SaaS i b2c (Serpstat, Ringostat, Netpeak Software, AcademyOcean, Tonti Laguna, Tonti Laguna Mobile, Saldo Apps, Choice31).
  • Wszystkie firmy obecne na rynku od dłuższego czasu mają własne skonfigurowane działy sprzedaży przychodzącej, sprzedaży i ISR. A co najważniejsze, świetna reputacja oraz tysiące portfolio i spraw, które można wykorzystać w kampaniach informacyjnych.

✔️ Z którymi rynkami pracować: Europa, USA i inne rynki, które Cię interesują (poza Ukrainą, tutaj wszystko opracowaliśmy :))

❗️W naszym idealnym obrazie możesz dorosnąć do działu Head-a . Oczywiście, jeśli masz na to ochotę, gdyż stanowisko to zakłada całkowitą dowolność w decyzjach dotyczących procesów oraz w wizji własnego rozwoju.

Co jest fajnego w ofercie:

  • Pracuj z produktami o sprawdzonej reputacji.
  • Wszystkie cele i cele na okres próbny i później są jasno napisane.
  • Brak mikrozarządzania.
  • Możliwość pracy w pełni autonomicznej.
  • Zespół specjalistów we wszystkich naszych firmach (ponad 900 pracowników), którzy zawsze służą radą w granicach swoich kompetencji.
  • Elastyczny grafik pracy z możliwością rozpoczęcia dnia pracy od 8:00 do 10:00 i zakończenia od 17:00 do 19:00.
  • Możliwość pracy całkowicie zdalnej lub w biurze (Odessa, Kijów, Charków, Czerkasy, Użhorod, Lwów, Równe, Krzywy Róg). Biura są autonomiczne w przypadku przerw w dostawie prądu.
  • Płatny urlop (24 dni), zwolnienie lekarskie.
  • Wewnętrzne rabaty korporacyjne na różne usługi, w tym zniżki na kursy języka angielskiego.
  • Szybkie podejmowanie decyzji i testowanie pomysłów — brak zbędnej biurokracji i mikrozarządzania.
  • Dział Learning & Development, który co miesiąc oferuje nowe ciekawe konferencje dotyczące umiejętności miękkich. A także wydarzenia profilowe i czaty do dzielenia się doświadczeniami w ramach grupy firm.
  • Imprezy firmowe i rozrywkowe. Nawet w trudnych czasach, dla podtrzymania nastroju, jakoś zorganizowaliśmy telefon z Witalijem Kimem i Antonem Ptushkinem ;)
  • System grywalizacji, wewnętrzna waluta (netpeaks) oraz „Netpeak Store” z towarami, literaturą i certyfikatami.
  • Korporacyjne drużyny piłkarskie i koszykarskie w Odessie.

Twoje przyszłe zadania:

  • Zimny zasięg (dla wszystkich spółek Netpeak Group).
  • Proaktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów przez LinkedIn, e-mail lub inne kanały.
  • Organizacja ICP.
  • Organizacja spotkań z klientami.
  • Śledzenie wyników generowania leadów.
  • Kontrola przepływu transakcji.
  • Testy A/B i testowanie hipotez w celu znalezienia potencjalnej publiczności.

Co jest dla nas ważne na tym stanowisku:

  • Doświadczenie w pracy z LinkedIn lub Email jako lead generator w sferze B2B od 2 lat.
  • Znajomość języka angielskiego nie jest niższa niż Upper Intermediate.
  • Zrozumienie SEO, PPC, ASO, call tracking.
  • Wykorzystanie narzędzi do automatyzacji procesów outreach.
  • Umiejętność pisania spersonalizowanych propozycji.
  • Umiejętność analizy i kompilacji ICP.
  • Umiejętności pracy z produktami CRM i Google Docs Suite.

Rozpoznaj się w opisie i co chcesz zobaczyć na stanowisku? Jeśli tak, to chętnie porozmawiamy i wzmocnimy się wzajemnie :)

Specjalizacje: Android
Słowa kluczowe: Product, Office/Remote of your choice, b2b, Lead Generation

Przetłumaczone przez Google

2 lata