Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Lead Generation Specialist w DNA325

Opublikowano ponad 30 dni temu

489 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

DNA325
DNA325
We develop and grow IT companies
0 recenzji
700 - 900$
1.5 roku
Kijów, Charków, Odesa, Dnipro, Donieck, Lwów, Krzywy Róg, Winnyca, Poltava, Czerniowce
Upper Intermediate
Część etatu
Praca zdalna

DNA325, wiodąca agencja rekrutacyjna IT, poszukuje Lead Generation Managera z naciskiem na działania B2B, który dołączy do naszego zespołu. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie strategii generowania nowych leadów biznesowych B2B w krajach Tier 1 oraz utrzymywanie naszej bazy danych klientów. To doskonała okazja dla samouczka z udokumentowanym doświadczeniem w generowaniu leadów B2B.

Obowiązki:

  • Korzystaj z technik automatyzacji LinkedIn, aby generować leady B2B i budować relacje.
  • Pisz spersonalizowane oferty, które odpowiadają wyjątkowym potrzebom potencjalnych klientów.
  • Ściśle współpracuj z zespołem sprzedaży, aby upewnić się, że oferty są zgodne z wymaganiami klientów B2B.
  • Bądź na bieżąco z trendami branżowymi i najlepszymi praktykami w zakresie generowania leadów B2B, aby zachować konkurencyjność na rynku.

Kwalifikacje:

  • Ponad 2 lata doświadczenia w środowisku zawodowym, z ekspozycją na generowanie leadów B2B lub sprzedaż.
  • Znajomość korzystania z oprogramowania CRM, LinkedIn i innych technologii generowania leadów B2B.
  • Biegłość w wykorzystaniu różnorodnych narzędzi do generowania leadów do badania i budowania kompleksowej bazy danych klientów.
  • Doświadczenie w analizie i tworzeniu Profili Idealnych Klientów (ICP).
  • Silne umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej (angielski B2+).
  • Umiejętność pracy samodzielnej i jako część zespołu.
  • Chęć uczenia się i rozwoju w roli.

Miejsce pracy:

Oferujemy w pełni zdalną rolę Lead Generation Manager, zapewniającą elastyczność i możliwość pracy z dowolnego miejsca. Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia i zasoby, aby zapewnić pomyślną pracę zdalną, w tym platformy komunikacyjne i narzędzia do wirtualnej współpracy.

Jeśli jesteś zmotywowaną osobą, która chce przenieść swoje doświadczenie w generowaniu leadów B2B na wyższy poziom, jest to doskonała okazja, aby dołączyć do dynamicznego zespołu i pracować z niektórymi z najlepszych klientów w branży. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kandydatów do aplikowania, w tym tych, którzy mają odpowiednie doświadczenie w odbyciu stażu lub chcą przejść na obszar generowania leadów B2B.

Specjalizacje: Sales, Lead Generation

Przetłumaczone przez Google

700 - 900$
1.5 roku
Część etatu