Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Lead Generation Manager w Phenomenon studio

Opublikowano ponad 30 dni temu

276 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Obecnie poszukujemy ambitnego specjalisty ds. generacji leadów, który stanie się częścią naszego zespołu i przyciągnie fajne projekty i fajnych partnerów!

Cele i zadania:

  • Tworzenie strategii pozyskiwania klientów
  • Wyszukuj potencjalnych klientów na wyspecjalizowanych platformach zgodnie z istniejącą metodologią
  • Komunikacja z klientami podczas połączeń przychodzących
  • Kwalifikacja potrzeb klienta
  • Badanie nowych kanałów wyszukiwania i strategii generowania leadów
  • Zarządzanie systemowe systemem CRM
  • Interakcja z zespołem marketingowym w poszukiwaniu lepszych rozwiązań

Co jest dla nas ważne:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 1 roku
  • Znajomość pisemnego języka angielskiego nie jest niższa niż poziom Upper-Intermediate
  • Doświadczenie z różnymi kanałami: LinkedIn, Upwork, Clutch, e-mail
  • Doświadczenie w pisaniu spersonalizowanych wiadomości do potencjalnych klientów ~ Podstawowa wiedza informatyczna
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Skłonność do pracy analitycznej
  • Proaktywność i wysoki poziom samoorganizacji

Warunki/co oferujemy:

  • Stawka (na podstawie wyników wywiadu) + dodatkowy % zaangażowanych projektów po osiągnięciu podstawowego planu miesięcznego
  • Zespół podobnie myślących ludzi i przyjazna atmosfera
  • Praca z produktem wysokiej jakości
  • Swoboda pomysłów, eksperymentów i możliwość wpływania na procesy
  • Kursy profilowe, place zabaw i korporacyjny język angielski
  • Opracowany proces oceny wydajności
  • Zatrudnienie zdalne + elastyczność harmonogramu
  • Oficjalna rejestracja i płatny urlop
  • Elastyczny system recenzji i wzrost nagród

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: lead, Lead Generation

Przetłumaczone przez Google

1 rok