Następna praca

Lead Generation Manager w Alina Onyshko

Opublikowano ponad 30 dni temu

687 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
400 - 1000$
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Halo Lab to zorientowany na startupy zespół projektowy i programistyczny, który poszukuje Lead Generation Managera, który pomoże nam pozyskiwać więcej klientów i projektów. Odegrasz kluczową rolę w tworzeniu, wdrażaniu i wzmacnianiu najlepszych praktyk w generowaniu leadów w celu skutecznej strategii rozwoju.

Wymagane doświadczenie:

  • Generowanie leadów i wyszukiwanie kontaktów dla decydentów;
  • Znajomość Linkedin i narzędzi automatyzacji (Sales Navigator, Expandi itp.);
  • Cold emailing (pisanie sekwencji e-maili z wysokim współczynnikiem konwersji);
  • Upwork (wyszukiwanie / pisanie listów motywacyjnych na temat nowych propozycji);
  • Generowanie leadów wychodzących.

Wymagane umiejętności:

  • Umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim jest koniecznością (poziom zaawansowany);
  • Świetne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej;
  • Umiejętność samodzielnej pracy, brania odpowiedzialności i podejmowania decyzji;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowego oprogramowania i zdobywania nowej wiedzy o naszych usługach i biznesie klientów;
  • Silne umiejętności organizacyjne i negocjacyjne.

Obowiązki:

  • Kontaktowanie się z potencjalnymi potencjalnymi klientami i potencjalnymi klientami za pośrednictwem poczty e-mail i LinkedIn;
  • Poszukiwanie nowych propozycji;
  • Wypełnianie statystyk/danych wyników w tabelach roboczych i arkuszach kalkulacyjnych;
  • Generowanie leadów wychodzących;
  • Osiągnięcie planu generowania leadów.

Oferujemy:

  • Materiały edukacyjne, artykuły i wykłady;
  • Uformowany kanał sprzedaży;
  • Plan sprzedaży i skrypty;
  • wsparcie mentorów;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Elastyczny harmonogram;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Objęty okres odpoczynku;
  • Oficjalne dni wolne;

Trochę więcej o nas:

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Full Remote, remote

Przetłumaczone przez Google

400 - 1000$
1 rok