Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Lead Generation Manager w Natife

Opublikowano ponad 30 dni temu

681 wyświetlenie

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Anna
Anna
Recruiter
0.5 roku
Upper Intermediate
Praca zdalna

Nasz zespół aktywnie poszukuje skoncentrowanego, rzetelnego i zorganizowanego kandydata na stanowisko Lead Generation Manager. Proponujemy Ci udział w nowych, kreatywnych projektach i razem z nami poczujesz pasję szalonego sukcesu.

Co jest do tego potrzebne:

-znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate/Advanced (czytanie/pisanie/komunikacja)

- umiejętność analizowania i przetwarzania dużej ilości danych;

- ogólne zrozumienie zasad działania serwisów i aplikacji;

- możliwość prowadzenia ewidencji i statystyk;

-umiejętności negocjacyjne;

- zrozumienie zasad sprzedaży;

- chęć nauki i rozwoju w zawodzie Kierownika Sprzedaży.

Główne zadania:

- poszukiwanie nowych potencjalnych klientów (leadów) w sieciach społecznościowych oraz na specjalistycznych platformach (LinkedIn, Upwork itp.);

- wysyłanie kłopotów;

- jeśli klient odpowiedział, to idzie do kierownika sprzedaży.

Zaletą będzie:

- doświadczenie w generowaniu leadów;

- doświadczenie w pracy w sprzedaży (niezależnie od kierunku) od 3 miesięcy;

- doświadczenie w pracy na niezależnych giełdach (LinkedIn, Upwork itp.).

Specjalizacje: Lead Generation
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice, Sales manager, english, upwork

Przetłumaczone przez Google

0.5 roku