Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Lead generation w Solar Digital

Opublikowano ponad 30 dni temu

389 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1 rok
Odesa
Upper Intermediate

Naszym profilem jest tworzenie niestandardowych aplikacji internetowych z zanurzeniem w procesach biznesowych Klienta, ze szczególnym uwzględnieniem projektu i logiki interfejsu. A także — rozwój witryn promocyjnych i brandingu. A dodatkowo działamy w obszarze logistyki transportu morskiego, handlu, handlu detalicznego, rozwoju wersji MVP startupów.W celu rozwoju i skali otwieramy stanowisko Lead Generation Managera, odpowiedzialnego za rozwój działu sprzedaży i sprzedaż naszych usług.

Naszym profilem jest tworzenie niestandardowych aplikacji internetowych z zanurzeniem w procesach biznesowych Klienta, ze szczególnym uwzględnieniem projektu i logiki interfejsu. A także — rozwój witryn promocyjnych i brandingu. A dodatkowo zajmujemy się logistyką transportu morskiego, handlem, handlem detalicznym, rozwojem wersji MVP startupów.

W celu rozwoju i skali otwieramy stanowisko Lead Generation Managera, aby rozwijać dział sprzedaży i sprzedawać nasze usługi.

Poszukujemy gwiazdy rocka, która lubi eksperymentować, zawsze szukając nowych podejść i ulepszeń! Głównym zadaniem będzie znalezienie potencjalnych klientów, prowadzenie bazy danych i przeprowadzenie „pierwszego kontaktu” z klientem

Wymagane umiejętności:

  • Kompetentny język ukraiński i angielski (w mowie i piśmie);
  • Umiejętność pisania listów strukturalnych;
  • Analityczne myślenie, uważność;
  • Doświadczenie w korzystaniu z zasobów Upwork.com/Linkedin itp.;
  • Poziom języka angielskiego od Upper-Intermediate;
  • Doświadczenie w pracy na tym samym stanowisku w branży IT od 1 roku;
  • Doświadczenie w pracy w IT z outsourcingiem/outstaffingiem od 1 roku.

Obowiązki:

  • Wspólnie z Menedżerem Sprzedaży zbuduj strategię rozwoju rynku;
  • Praca z zasobami Upwork.com/Linkedin itp.;
  • Szukaj potencjalnych klientów;
  • Zarządzanie bazą klientów;
  • Pisanie listów do klientów w języku angielskim i ukraińskim;
  • Wyszukaj w Internecie firmy, które spełnią określone kryteria;
  • Zapewnienie terminowego raportowania wyników pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zarówno w biurze, jak i zdalnie;
  • Elastyczny grafik pracy: od 08:00 do 11:00 do 17:00 do 20:00;
  • Płatne oficjalne weekendy, święta i dni chorobowe;
  • Środowisko wysoko wykwalifikowanych pracowników;
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery;
  • Kursy języka angielskiego;
  • Możliwość dodatkowych kursów (po 6 miesiącach pracy);
  • Wesoły, młody i ambitny zespół.

A co najważniejsze, z nami będziesz mógł realizować swoje inicjatywy! Jesteśmy gotowi na każdy szum, jeśli przyniesie on dodatkowe leady i sprzedaż!

Słowa kluczowe: lead, generation

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Odesa