Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Lead Data Engineer w EPAM Ukraine

29 marca

94 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
1 rok
Intermediate
Pełny etat

Naszym klientem jest wiodąca na świecie firma spożywcza zbudowana w oparciu o takie linie biznesowe, jak niezbędne produkty mleczne i roślinne, wody oraz żywienie dla najmłodszych.

OPIS

Obowiązki

  • Kieruj zespołem inżynierów zajmującym się rozwojem produktów danych dla operacji komercyjnych Danone
  • Współpracuj z interesariuszami, aby zrozumieć wymagania i zaprojektować rozwiązania
  • Pisz czysty, wydajny i łatwy w utrzymaniu kod
  • Mentor i coach młodszych członków zespołu
  • Zapewnij jakość i terminowość dostaw produktów projektu

Wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia jako inżynier oprogramowania danych
  • Doświadczenie z Azure Data Factory i Azure Data Services
  • Znajomość podstaw Databricks, PySpark i Python
  • Średnio zaawansowany poziom znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (B1+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Team Lead, Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, lead, data

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Pełny etat