Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Lead Automation Test Engineer (JavaScript) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

100 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate
Pełny etat

Naszym klientom zależy na podnoszeniu wydajności maszyn, ograniczaniu emisji, minimalizowaniu zużycia energii i promowaniu elektryfikacji. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań obejmujących chłodnictwo, klimatyzację, ogrzewanie i konwersję energii, nasz partner jest wzorem doskonałości inżynieryjnej.

Naszym klientom zależy na podnoszeniu wydajności maszyn, ograniczaniu emisji, minimalizowaniu zużycia energii i promowaniu elektryfikacji. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań obejmujących chłodnictwo, klimatyzację, ogrzewanie i konwersję energii, nasz partner jest wzorem doskonałości inżynieryjnej. Co więcej, nasz klient jest zaangażowany w zrównoważony rozwój, dostarczając dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania dla źródeł energii odnawialnej, takich jak energia słoneczna i wiatrowa, a także pomagając w rozwoju lokalnych systemów energetycznych dla ośrodków miejskich.

Obowiązki

  • Zaproponuj podejście i metodologię testów: dostosuj strategię/plan testów
  • Edukuj innych specjalistów ds. kontroli jakości/programistów w zakresie wdrażania testów automatycznych
  • Twórz automatyczne przypadki testowe
  • Określ, co i jak można zautomatyzować
  • Uczestnictwo w zbieraniu i wyjaśnianiu wymagań

Wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia jako inżynier automatyzacji testów ze znajomością JavaScript
  • Głębokie zrozumienie głównych podejść do automatyzacji testów i praktyczne doświadczenie w stosowaniu co najmniej 2 podejść w projektach produkcyjnych
  • Solidna wiedza teoretyczna i szerokie doświadczenie praktyczne w automatyzacji testów
  • Wiedza o:
  • Maszynopis
  • Reagować
  • Node.js
  • .INTERNET
  • Bezgłowy CMS (stos treści)
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Miło jest mieć

  • Testowanie GUI
  • Dramaturg
  • SQL
  • Narzędzia do automatyzacji testów usług sieciowych/API w JS

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 54 600 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Team Lead, QA Automation, Security Engineer, JavaScript
Słowa kluczowe: JavaScript, engineer, automation, lead, test

Lwów
Pełny etat