Premia za zatrudnienie: 100$ - 120$

Następna praca

Laravel developer / strong junior w dZENcode

Opublikowano ponad 30 dni temu

705 wyświetleń

6 aplikacji   1 odpowiedź

0 recenzji
Tanya Krupnova
Head of Recruitment \ Talent Acquisition Lead at dZENcode
600 - 1200$
1 rok
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Tworzenie projektów w oparciu o niestandardowe rozwiązania oparte o framework Laravel.

Wymagane doświadczenie:

- Doświadczenie w firmie IT na Laravel od 1 roku;

- Zrozumienie urządzenia serwera WWW (Apache, Nginx);

- Pewna znajomość PHP;

- Pewna znajomość języka SQL;

- Znajomość szablonów projektowych;

- Angielski mówiony;

- Doświadczenie w tworzeniu REST API.

Obowiązki:

- projektowanie i rozwój projektu;

- Dostosowanie rozwiązań do wymagań klienta;

- rozwój API;

- Ciągły rozwój własnych kompetencji zawodowych.

Będzie plusem:

- Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych (PHPUnit);

- Tworzenie aplikacji konsolowych;

- Doświadczenie w tworzeniu pakietów dla Laravel lub Nova;

- Doświadczenie z frameworkami: Yii2/Symfony/Zend itp.

Oferujemy:

- Pięć dni, 8-godzinny dzień pracy;

- Urlop dłuższy niż 2 tygodnie od średniego rocznego wyniku pracy;

- Elastyczny grafik, każdy dzień może być dniem odpoczynku (rozwiązaliśmy kwestię zwolnienia lekarskiego na "własny koszt") lub innego urlopu :)

- Godne wynagrodzenie, które jest obliczane na podstawie Twoich wyników zgodnie z Twoją wiedzą i doświadczeniem;

- Indeksacja płac w zależności od wyników pracy, płatne nadgodziny.

W odpowiedzi na wakat wskaż:

- Pożądany poziom wynagrodzenia;

- Jeśli zdałeś testy na CodeAcademy, Udemy lub podobnym, podaj linki do swoich profili;

- Jeśli masz konta na zewnętrznych giełdach, musisz również podać linki do nich.

O firmie dZENcode

Jesteśmy Firmą IT dZENcode, od 2015 roku działającą na rynku tworzenia stron internetowych.

- Wspieramy naszych klientów zgodnie z SLA.

Jesteśmy firmą outsourcingową pełnego cyklu rozwojowego:

- Outsourcing — około 80%;

- Outstaff — do 20%.

Nasz cel: tworzenie efektywnych rozwiązań biznesowych.

Naszymi klientami są zarówno początkujący biznesmeni (startupy), jak i mocni gracze rynkowi (firmy z najwyższej półki), a także prywatni inwestorzy/fundusze, którzy chcą współpracować z doświadczonymi i produktywnymi wykonawcami, gwarantującymi przewidywalny wynik.

Preferujemy tworzenie kompleksowych rozwiązań webowych „pod klucz” w języku Python / JavaScript / PHP / .NET dla dużych projektów.

Świadczymy pełen zakres usług i opracowujemy:

• Cyfrowe produkty dla marketplace'ów (szablony, motywy sklepów internetowych);

• Aplikacje mobilne dla AppStore i Google Play;

• Złożone systemy sterowania i zarządzania wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI) na TensorFlow w oparciu o Data Science & Machine Learning;

• Projekty Blockchain (Solidność).

dZENcode IT-Company jest złotym certyfikowanym partnerem Bitrix.

Świadczymy pełen zakres usług 1C-Bitrix:

• Strony i sklepy internetowe na CMS Bitrix;

• Wsparcie i rozwój projektów w CRM Bitrix24.

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: MySQL DB, Laravel, REST API, apache

Przetłumaczone przez Google

600 - 1200$
1 rok