Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 120$

Контент-мейкер w Admix Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

400 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
1000 - 1200$
1 rok
Dnipro
Upper Intermediate

Jesteśmy butikową agencją SEO, co oznacza, że zawsze wykonujemy naszą pracę z jakością i miłością. Firma Admix Global istnieje od 2016 roku iw tym czasie zdążyła się sprawdzić jako rzetelny partner. Aby prowadzić kanały Telegram, potrzebujesz twórcy treści z dobrymi umiejętnościami wyszukiwania i wyszukiwania informacji w anglojęzycznym Internecie.

Co będzie wchodzić w zakres obowiązków:

  • codziennie monitorować dziesiątki źródeł, a gdy pojawiają się odpowiednie materiały, sporządzać ich krótkie opisy;
  • publikacje w kanałach telegramu. Tematy kanałów telegramu: pomysły na biznes internetowy, przedsiębiorczość internetowa, startupy, SaaS.

Umiejętności niezbędne do pracy:

  • pewny siebie internauta;
  • staż pracy od 1 roku;
  • doświadczenie w pracy z dużą pulą źródeł informacji, kanałów RSS;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym;
  • znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego, umiejętność poprawnego nauczania tego, co zostało przeczytane.

Co oferujemy:

  • stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie;
  • grafik pracy 5/2 od 9:00 do 18:00, przerwa pływająca;
  • terminowa wypłata wynagrodzenia;
  • płatny okres próbny;
  • praca w biurze;
  • Pakiet socjalny (rejestracja służbowa, urlop, zwolnienie lekarskie).

Czekamy na Ciebie w naszej firmie :)

Telegram: @HR_admixglobal

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Text, copywriter, Content Manager

1 rok
Dnipro