Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Key Engineer (TIBCO Jaspersoft, Power BI, Tableau) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

352 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 3 lata
Charków
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy kompetentnego i zdeterminowanego inżyniera raportów TIBCO Jaspersoft, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w tworzeniu wysokiej jakości, kompleksowych raportów przy użyciu pakietu oprogramowania TIBCO Jaspersoft.

Poszukujemy kompetentnego i zdeterminowanego inżyniera raportów TIBCO Jaspersoft, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w tworzeniu wysokiej jakości, kompleksowych raportów przy użyciu pakietu oprogramowania TIBCO Jaspersoft. Ta praca polega na ścisłej współpracy z naszymi zespołami IT i analizą danych w celu tworzenia znaczących wizualizacji danych i raportów w oparciu o architekturę danych w BigQuery w Google Cloud Platform. Idealny kandydat powinien być graczem zespołowym, posiadającym doskonałe umiejętności komunikacji i rozwiązywania problemów, a także głęboką wiedzę z zakresu analityki, hurtowni danych i analityki biznesowej.

#LI-YM2

Obowiązki

  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie skalowalnych i wydajnych raportów TIBCO Jaspersoft w oparciu o wymagania użytkowników
  • Pomoc w projektowaniu architektury danych w ramach Google BigQuery, zapewniając jej zgodność z potrzebami raportowania
  • Zapewnienie dokładnego mapowania danych oraz tworzenie strategii ładowania i ekstrakcji danych
  • Utrzymuj odpowiednią dokumentację opracowanych raportów oraz leżącej u ich podstaw logiki i procesów
  • Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z raportowaniem i jakością danych oraz ich terminowe rozwiązywanie
  • Współpraca z różnymi zespołami, aby raporty miały wartość dodaną i wspierały podejmowanie decyzji
  • Przestrzeganie ustalonych standardów i wytycznych dotyczących opracowywania raportów oraz sugerowanie ulepszeń, jeśli to konieczne

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub wyższe w dziedzinie informatyki, inżynierii lub pokrewnej dziedzinie
  • Ponad 3 lata doświadczenia z TIBCO Jaspersoft i podobnym narzędziem (Pentaho Reports, Google Looker Studio, Tableau)
  • Doświadczenie w SAP BO będzie dodatkowym atutem, ponieważ dotychczasowe rozwiązanie opiera się na Oracle i SAP BO
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z GCP BigQuery i zrozumienie jego struktur danych
  • Znajomość SQL, koncepcji hurtowni danych i procesów ETL
  • Znajomość technik i najlepszych praktyk wizualizacji danych
  • Silne umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły
  • Poziom języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym, w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 60 000 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, power, key, tibco, jaspersoft

Charków
Pełny etat