Premia za zatrudnienie: 100$ - 250$

Następna praca

Керівник перфоманс-маркетинг відділу w Lift

Opublikowano ponad 30 dni temu

520 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
800 - 2500$
2 lata
Kijów
Nie jest biegły
Praca zdalna

Poznajmy się lepiej! Trochę o nas: jesteśmy międzynarodową (o ukraińskich korzeniach) internetową uczelnią kompleksowego rozwoju potencjału ludzkiego i zdrowia....

Poznajmy się lepiej!

Trochę o nas: jesteśmy międzynarodową (o ukraińskich korzeniach) internetową uczelnią kompleksowego rozwoju potencjału ludzkiego i zdrowia.

Trochę o statystykach:

  • Ponad 50 fachowo opracowanych skutecznych programów;
  • ponad 5000 studentów (miesięcznie) na kursach mistrzowskich;
  • Ponad 200 recenzji (miesięcznie) od zadowolonych klientów;
  • 300+ absolwentów (miesięcznie).

Nasi klienci znajdują się na całym świecie: w kraju, Europie, USA, Azji .

Działamy w tej branży od 9 lat iw tym czasie pomogliśmy zmienić życie ponad 40 tysiącom naszych studentów.

Misją Lift jest pomaganie ludziom Żyć na granicy swoich talentów, robić to, co kochają i zarabiać na tym dobre pieniądze, pozostając zdrowym i szczęśliwym!

Naszym celem jest stworzenie globalnego ekosystemu projektów, które pomagają ludziom.

Dużą wagę przywiązujemy również do doboru i dalszego rozwoju zespołu.

Podstawa wyboru zespołu:

  • rób to, co kochasz bezgranicznie;
  • być profesjonalistą;
  • postępuj zgodnie ze swoimi wartościami.

Obecnie tworzymy produkty dla zawodów pomagających (coaching) oraz produkty rozwoju osobistego.

Obecnie dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy Marketing Performance Managera.

Jesteś naszym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • udane przypadki;
  • doświadczenie z głównymi kanałami ruchu przychodzącego;
  • pracował z dużymi budżetami > 50 000 $ (miesięcznie);
  • chęć zabawy i znalezienia nowych podejść;
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Kluczowe zadania do rozwiązania:

  • realizacja planów generowania leadów ze stopą zwrotu;
  • udoskonalanie i rozwijanie naszych lejków i autolejów;
  • podłączenie nowych źródeł ruchu, nowi kontrahenci;
  • zarządzanie zarządcami ruchu;
  • zwiększenie konwersji stron docelowych i innych wskaźników lejka;
  • analiza wszystkich wskaźników lejka (poprzez analitykę) i rozwój najbardziej dochodowych kanałów.

Udane doświadczenie, które musisz mieć:

  • w tworzeniu łez o wysokim nawróceniu;
  • w promocji zespołu marketingowego (produkcja pitchów, kreacji, traffic managerów);
  • w pracy z analizami typu end-to-end.

Oferujemy:

  • całkowicie odrębny format pracy;
  • rozkład pon.-pt. od 10:00 do 19:00 (czasu kijowskiego);
  • pracę w zespole profesjonalistów;
  • możliwość korzystania ze wszystkich naszych programów edukacyjnych za darmo .

Jeśli odpowiadasz na naszą ofertę i posiadasz odpowiednie doświadczenie, a najważniejsze pragnienie, czekamy na Twoje CV wskazujące pożądany poziom wynagrodzenia.

Napisz krótki list motywacyjny, dlaczego powinniśmy Cię zatrudnić.

Powodzenia!

Nasza strona internetowa:

Specjalizacje: Lead Generation
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice

Przetłumaczone przez Google

800 - 2500$
2 lata
Kijów