Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Керівник медійного проекту w under NDA

Opublikowano ponad 30 dni temu

604 wyświetlenia

1 aplikacja   1 odpowiedź

0 recenzji
Anna
Anna
IT recruiter
Więcej niż 3 lata
Kijów
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Project Managera, który jest pasjonatem tego co robi i jest gotowy podzielić się swoim doświadczeniem z zespołem pracującym nad ciekawym i zakrojonym na szeroką skalę projektem - publikacją online o technologiach finansowych, e-commerce, startupach, systemach płatności, która jest częścią grupy firm.

Obowiązki:

Komunikacja z klientem biznesowym, określenie zakresu zadań;

Określenie, które formaty najlepiej przekazują różne rodzaje treści, określenie sposobów na zwiększenie świadomości marki;

Możliwość analizowania wskaźników zaangażowania użytkowników w celu określenia, czy treść jest dobrze odbierana;

Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych dla rozwoju produktów;

Zarządzanie zespołem, ustalanie zadań;

Ciągłe doskonalenie monetyzacji reklam;

Ocena skuteczności obecnych formatów reklamowych i rozwój nowych;

Odpowiedzialność za terminową i wysokiej jakości pracę mediów marki.

Wymagane kompetencje:

Doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju projektów cyfrowych lub medialnych od 3 lat;

język angielski – średnio-zaawansowany;

Kompetencje z zakresu dziennikarstwa, edytorstwa, projektowania, podstawy pracy z produktami cyfrowymi (zrozumienie czym jest SEO, SMM, umiejętność osiągania KPI, umiejętności z zakresu content marketingu);

Silne umiejętności organizacyjne.

Chętnie zaoferujemy:

Format zdalny;

Elastyczny początek dnia pracy;

100% płatny urlop chorobowy.

Etapy: ◉ Rozmowa wstępna ◉ Rozmowa kwalifikacyjna ◉ Rozmowa końcowa

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Marketing, senior

Kijów