Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Junior/Middle Javascript Developer (React) w Storypoint

Opublikowano ponad 30 dni temu

361 wyświetlenie

2 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 1000$
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poziom języka angielskiego: Zaawansowany/Zaawansowany Pełny etat. Klient jest w PST, ale ma elastyczne godziny pracy

Obowiązki:

  • Odpowiedzialny za rozwój nowego, wysoce responsywnego, internetowego interfejsu użytkownika
  • Konstruuj wizualizacje, które są w stanie przedstawić ogromne ilości danych
  • Pracuj i współpracuj z resztą zespołu inżynierskiego
  • Współpracuj z zespołem produktowym i grafikami
  • Poznaj i zrozum interakcje użytkownika
  • Opracuj elastyczną i dobrze ustrukturyzowaną architekturę front-end wraz z obsługującymi ją interfejsami API

Wymagania:

  • Doświadczenie z JavaScript
  • Doświadczenie z reakcją
  • Doświadczenie z HTML/CSS
  • Doświadczenie z REST API (bonus)
  • Znajomość Gita to plus
  • Gracz zespołowy
  • Dobre umiejętności zarządzania czasem

Specjalizacje: React, JavaScript, HTML, CSS
Słowa kluczowe: JavaScript, Full Remote, React, junior/middle

1 rok