Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Junior SMM manager w Clever Solution

28 marca

106 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Clever Solution
Custom Web Applications Development, Digital Marketing and Integrated Solutions
0 recenzji
0.5 roku
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Młodszego Menedżera SMM. Jesteśmy gotowi nauczyć osobę pracy z platformą Twitter w celu promowania naszego projektu blockchain. Od kandydata oczekujemy chęci rozwoju w tej dziedzinie.

Umiejętności techniczne i kwalifikacje:

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w opracowywaniu niestandardowej strategii promocji i wdrażania projektów SMM;
  • Doświadczenie w uruchamianiu i optymalizacji kampanii reklamowych na FB, Instagramie, Twitterze itp. będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność wyszukiwania i tworzenia przydatnych treści tematycznych oraz ciekawego ich prezentowania;
  • Umiejętność pisania różnymi stylami;
  • Logiczne i prawidłowe wyrażanie myśli na piśmie;
  • Angielski — średnio zaawansowany (B2).

Podstawowe obowiązki i obowiązki:

  • Tworzenie i projektowanie stron w sieciach społecznościowych;
  • Analiza grupy docelowej;
  • Opracuj strategię promocji;
  • Stwórz plan treści;
  • Głęboka praca ze społecznościami i kontami w popularnych sieciach społecznościowych;
  • Przygotowywanie i optymalizacja obrazów graficznych do publikacji w sieciach społecznościowych;
  • Pozyskiwanie nowych użytkowników i utrzymanie starych;
  • Komunikacja z abonentami (odpowiadanie na pytania, uwagi);
  • Prowadzenie różnorodnych działań na rzecz społeczności firmy;
  • Analiza aktualnego środowiska informacyjnego — media tematyczne, trendy, influencerzy;
  • Monitorowanie konkurencji i jej aktywności;
  • Praca z wewnętrznymi analizami społeczności w sieciach społecznościowych;
  • Sporządzanie raportów;
  • Konfigurowanie reklamy kierowanej.

Informacje o środowisku pracy:

  • Zatrudnienie na pełen etat, czas pracy 9:00-18:00/10:00-19:00;
  • Opłacone wakacje;
  • Płatne zwolnienie lekarskie;
  • Wynagrodzenie: negocjowane na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

Specjalizacje: Copywriting
Słowa kluczowe: smm, smm-manager

Przetłumaczone przez Google

0.5 roku