Następna praca

Junior SEO Specialist w Innerspace

Opublikowano ponad 30 dni temu

324 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Innerspace
Innerspace
The simulator company
0 recenzji
Nataliya
Nataliya
Sourcer, recruiter
600 - 700$
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy specjalisty SEO zainteresowanego tworzeniem i optymalizacją treści, a także chęcią rozwoju i rozwoju w zakresie SEO. Idealny kandydat będzie analizował, przeglądał i wdrażał zmiany na stronach internetowych, tak aby były zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Kandydat będzie w stanie wdrożyć praktyczne strategie, które poprawią widoczność witryny.

Sfera: iGaming

Obowiązki

- Gromadzenie kluczy, kompilacja klastrów semantycznych;

- Tworzenie TOR dla treści, współpraca z redaktorami i copywriterami;

- Ponowne linkowanie i wewnętrzna optymalizacja treści.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie jako specjalista SEO od 1 roku;
  • Silne umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w promowaniu projektów „dla Zachodu”, dostępność case'ów. Doświadczenie w tak konkurencyjnych obszarach jak igaming, kryptowaluta, forex, dla dorosłych i inne będzie uważane za zaletę;
  • Znajomość głównych algorytmów rankingowych i stopnia ich wpływu na witrynę;
  • Doświadczenie w opracowywaniu TOR dla treści;
  • Posiadanie narzędzi do gromadzenia semantyki i analizy konkurencji w wykonaniu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej Upper-Intermediate;
  • Systematyczne podejście do odpowiedzialności w pracy, inicjatywa.

Z nami zyskujesz:

- Perspektywa rozwoju kariery przy osiąganiu wyników;

- Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością ustalenia premii zależnej od osiąganych wyników;

- Przyjazny międzynarodowy zespół specjalistów SEO, twórców linków i redaktorów;

- Płatność za szkolenia, rozwój zawodowy i inne możliwości rozwoju kariery i rozwoju zawodowego.

Skontaktujemy się TYLKO z wybranymi osobami.

Specjalizacje: SEO
Słowa kluczowe: SEO, SEO Specialist

Przetłumaczone przez Google

600 - 700$
1 rok