Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Junior PPC Specialist w Netpeak Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

897 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

5
6 recenzji
Ariana
Ariana
Recruiter
1 rok
Nie jest biegły
Praca zdalna

Poszukujemy Młodszego Specjalisty PPC, który będzie miał okazję pomóc Średnim/Seniorowskim specjalistom PPC tworzyć i optymalizować największe kampanie reklamowe w Netpeak. Agencja Netpeak posiada 4 zespoły po 50 specjalistów RRS, a 90 specjalistów RRS pracuje w spółkach Grupy Netpeak. Jesteśmy agencją performance marketingu nr 1 w Kazachstanie, Ukrainie i Bułgarii oraz partnerem premium Facebooka, Google i Instagrama.

Oferujemy:

1. Zróżnicowane i ciekawe zadania, dzięki którym szybko rozwiniesz umiejętności twarde.

2. Umiejętność pracy z projektami o różnej skali, tematyce i budżecie wśród naszych klientów: OLX, Intertop, Eva, Prom.ua, PrivatBank, Planeta kino.

3. Kuratora, który pomoże rozwiązywać zadania i łatwo dostosuje się do firmy i zespołu.

4. Rozwój kariery z jasną i przejrzystą mapą rozwoju, wyższy stopień od Juniora do Seniora.

5. Elastyczny grafik pracy: od 8 (10) do 17 (19) oraz możliwość pracy zdalnej.

Nasze oczekiwania:

1. Doświadczenie w pracy na stanowisku Młodszego specjalisty ds. PPC od 6 miesięcy: w agencjach lub in-house.

2. Pewne korzystanie z narzędzi: Google Ads i Facebook Ads.

3. Umiejętność przetwarzania dużej ilości danych w arkuszach kalkulacyjnych Excel lub Google.

Będzie plusem:

1. Biegła znajomość języka angielskiego na określonym poziomie.

Obowiązki funkcjonalne:

1. Do pracy:

- nad kampaniami reklamowymi wspólnie z Middle/Senior RPS Specialist;

- z głównymi narzędziami: Google Ads, Facebook/Instagram. Również z Display & Video 360, TikTok itp.;

- ze wszystkimi rodzajami kampanii reklamowych dostępnych w narzędziach: wyszukiwarkach wszelkiego rodzaju, mediach, reklamie wideo;

- z narzędziami analitycznymi: Google Analytics, Google Tag Manager, Data Studio. Również systemy śledzenia połączeń i kompleksowe analizy.

2. Analizować statystyki i przygotowywać rekomendacje optymalizacji.

3. Tworzenie sprawozdawczości.

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Marketing

Przetłumaczone przez Google

1 rok