Premia za zatrudnienie: 150$

Następna praca

Junior marketing assistant w ClickDealer

Opublikowano ponad 30 dni temu

1049 wyświetleń

8 aplikacji   3 odpowiedzi

ClickDealer
ClickDealer
ClickDealer
0 recenzji
Olesya
Olesya
recruiter
1000 - 1500$
Brak doświadczenia
Upper Intermediate
Pełny etat

Nasza firma ClickDealer (https://www.clickdealer.com/) rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku, szybko przekształciliśmy się w globalną firmę informatyczną. Naszymi klientami są największe światowe marki, takie jak: Google, Alibaba Group, Aliexpress, Qatar airways czy Huawei. Biura znajdują się w 6 krajach: (Kanada, Chiny, Holandia, USA, Polska, Ukraina)

Obowiązki:

- być „prawą ręką” kierownika sprzedaży;

- utrzymywać efektywną komunikację z zespołem menedżerów ds. partnerów (zarówno w języku ukraińskim, jak i angielskim);

- tworzyć i wysyłać newsletter do partnerów o wszelkiego rodzaju zmianach;

- tworzyć oferty i je promować;

- codzienne monitorowanie statystyk marketingowych.

Firma jest gotowa zaoferować:

- system wysokiej jakości szkoleń i adaptacji od starszych specjalistów afiliacyjnych;

- rozwój w międzynarodowej firmie z 10-letnim doświadczeniem rynkowym;

pracę na pełny etat z biura w Warszawie;

- możliwość udziału w światowych konferencjach w Nowym Jorku, Barcelonie, Pradze, na Cyprze i innych;

- pracę w międzynarodowym zespole (mamy specjalistów w USA, Kanadzie, Holandii, Chinach i Polsce);

- zwrot 50% kosztów kursów językowych i sportowych;

- płatny urlop i zwolnienie lekarskie.

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Marketing

Pełny etat