Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Junior Linkbuilder w Admix Global

2 maja

114 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
Brak doświadczenia
Dnipro
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Firma Admix Global poszukuje ambitnych młodych ludzi, którzy chcą zbudować karierę w IT, nauczyć się od podstaw pożądanego zawodu Linkbuilder, Outreach Specialist. Firma obsługuje setki znanych firm, w tym: Capital.com, PandaDoc, Intellias, Apriorit, TemplateMonster i wiele innych. Ile zarabiają specjaliści ds. zasięgu w naszej firmie? Już po 7-8 miesiącach produktywnej pracy nasi pracownicy, którzy zaczynali od zera, otrzymują wynagrodzenie rzędu 2000 dolarów i to nie jest limit.

Wymagania wobec naszego idealnego kandydata:

  • Wyższa edukacja;
  • Angielski na poziomie nie niższym niż Upper-Intermediate i wyższym (do korespondencji);
  • podstawowa wiedza z zakresu SEO;
  • zrozumienie strategii dotarcia do odbiorców;
  • chętny do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

Główne zadania na stanowisku:

  • opracowanie strategii budowania linków;
  • komunikacja z webmasterami i redaktorami serwisu;
  • Znajdowanie witryn z linkami: znajdowanie odpowiednich witryn i blogów, do których można zamieścić linki.

Zalety pracy w naszej firmie:

  • doskonalenie znajomości języka angielskiego;
  • trening i rozwój;
  • regulaminy i instrukcje;
  • system motywacji i zachęty;
  • święta korporacyjne;
  • komfortowe warunki pracy;
  • budowanie zespołu

Co oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie ze stałym kursem USD;
  • godziny pracy od poniedziałku do piątku od 09:00 do 18:00. Weekendy sobota — niedziela;
  • przerwa pływająca (sam możesz wybrać, kiedy pójdziesz na przerwę na lunch);
  • szkolenie od podstaw (uczą Cię najlepsi specjaliści z zakresu marketingu);
  • hybrydowy format pracy (biuro/zdalnie);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • opłacenie kursów języka angielskiego na koszt firmy;
  • płatny urlop 24 dni kalendarzowe w roku. Hospitalizowany;
  • Komfortowe biuro w samym centrum Dniepru. Ma swój własny salon :)

Główne motto naszego menadżera: „Daj wartość – zyskaj wartość”

Wyślij nam swoje CV na Telegramie: @HR_admixglobal

Zostań częścią dużego i przyjaznego zespołu Admix Global!

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: SEO, english, Linkbuilding

Dnipro