Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Junior Lead Generation w Solar Digital

Opublikowano ponad 30 dni temu

502 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1 rok
Odesa
Upper Intermediate

Poszukujemy pragmatycznego i skrupulatnego Juniora LG! Kto jest gotowy do nauki, wzięcia odpowiedzialności za wynik i rozwoju w dziedzinie IT.

Poszukujemy pragmatycznego i skrupulatnego Juniora LG! Kto jest gotowy do nauki, wzięcia odpowiedzialności za wynik i rozwoju w dziedzinie IT. Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności i chcesz zanurzyć się w pracy, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Podstawowe umiejętności wymagane do pracy:

  • Angielski w piśmie nie niższy niż B2;
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu i tworzeniu tabel potencjalnych kontaktów (zarówno rekrutacyjnych, jak i sprzedażowych, generowanie leadów);
  • Doświadczenie z LinkedInem;
  • Dobra umiejętność pisania tekstów biznesowych;
  • Możliwość wyszukiwania i przetwarzania dużej ilości informacji;
  • Spokojne podejście do rutynowych zadań;

Będzie plusem:

  • Doświadczenie w branży IT;
  • Doświadczenie w pracy na ICP w IT i B2 W usługach;
  • Doświadczenie we wdrażaniu KPI dla zwiększenia ilości i jakości leadów;
  • Doświadczenie w pracy na portalach pracy, giełdach freelancerów (LinkedIn, Upwork itp.);
  • Doświadczenie w sprzedaży (w dowolnym kierunku);

Główne zadania:

  • Wyszukiwanie nowych potencjalnych klientów (leadów) w sieciach społecznościowych oraz na wyspecjalizowanych platformach (LinkedIn, Upwork itp.);
  • Tworzenie bazy kontaktów w LinkedIn Sales Navigator;
  • Przenoszenie kontaktów do Snovio;
  • Komunikacja ze starszym managerem Lead Generation, Sales managerem, którzy zabierają kontakty do pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w biurze z Odessy (z generatorami i stabilnym Internetem)
  • Lub możliwość pracy zdalnej;
  • Elastyczny grafik pracy od 8:00 (11:00) do 17:00 (20:00);
  • Urlop w wymiarze 20 dni roboczych rocznie i płatny urlop chorobowy;
  • Pełne wsparcie księgowe;
  • Rozwój zawodowy i rozwój kariery;
  • kursy języka angielskiego;
  • Możliwość dodatkowych kursów (po 6 miesiącach pracy);

Poszukujemy zespołu profesjonalistów - odpowiedzialnej i kreatywnej osoby do pracy z długoterminową perspektywą!

Słowa kluczowe: Junior, lead, generation

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Odesa