Premia za zatrudnienie: 100$ - 130$

Następna praca

Junior English Copywriter w Alyona Zdorovtsova

Opublikowano ponad 30 dni temu

1015 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

Alyona Zdorovtsova
Sloboda Studio
0 recenzji
900 - 1300$
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Sloboda Studio to firma, której zależy. Robimy to od 12 lat, zatrudniając ponad 100 pracowników. Nasza historia pokazuje ponad 200 udanych projektów, które zebrały ponad 90 mln USD

WYMAGANIA:

-1+ lat doświadczenia w copywritingu w IT

-Zaawansowany poziom pisanego języka angielskiego

-Uwaga na szczegóły

-Umiejętność wyszukiwania, analizowania i strukturyzowania informacji

- Podaj przykłady swojej pracy (publikacje, artykuły, prace redakcyjne)

-Bądź kreatywną osobą zainteresowaną cyfryzacją biznesu

BYŁOBY PLUSEM:

-Podstawowe zrozumienie marketingu i SEO

-Podstawowa znajomość Figmy

- Znajomość pakietu Office, WordPressa

OFERUJEMY:

-Praca w wewnętrznym zespole marketingu

-Praca zdalna

-Budowanie zespołu i działalność korporacyjna

- Przyjazną atmosferę i zaangażowanych współpracowników

-Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

- Korporacyjne lekcje języka angielskiego

- Sponsorowane przez firmę konferencje, seminaria internetowe itp.

OBOWIĄZKI:

-Tworzenie angażujących i eksperckich treści na blogu

-Tworzenie studiów przypadku

-Tworzenie szablonów e-maili

-Tworzenie treści wspierających sprzedaż

-Optymalizacja treści zgodnie z wytycznymi SEO

-Tworzenie infografik do artykułów na blogi i postów w mediach społecznościowych

Specjalizacje: Copywriting
Słowa kluczowe: SEO, Copywriting, sales enablement content, blog articles, case studies

Przetłumaczone przez Google

900 - 1300$
1 rok