Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Junior AWS / AZURE DevOps with Polish language w Altkom Software

Opublikowano ponad 30 dni temu

658 wyświetleń

3 aplikacje   3 odpowiedzi

0 recenzji
Oksana Gut
Oksana Gut
HR coordinator
Brak doświadczenia
Intermediate
Praca zdalna

Przetłumaczone przez Google

Junior AWS DevOps ze znajomością języka polskiego.

Altkom Software to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania na zamówienie z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z powodzeniem zaprogramowaliśmy drogę do celu dla wielu polskich i zagranicznych firm (m.in. niemieckich, angielskich, francuskich, austriackich czy belgijskich). Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi markami, w tym międzynarodowymi korporacjami, szybko rozwijającymi się firmami i start-upami.

Twoje obowiązki:

  • Utrzymanie i rozwój narzędzi wspierających procesy CI/CD ,
  • angażować się we wdrażanie i monitorowanie systemów produkcyjnych,
  • stworzyć kulturę DevOps ,
  • uczyć i rozpowszechniać wiedzę w organizacji,
  • utrzymanie i rozwój infrastruktury oraz systemów wsparcia (monitoring itp.),
  • współpracować z klientem w ramach realizowanych zadań.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • potrafisz i chcesz pracować w zespole, jesteś osobą komunikatywną,
  • posiadasz doskonałą znajomość konfiguracji sieci w AWS,
  • znasz dobre praktyki i narzędzia stosowane w procesach CI i CD,
  • biegle posługują się jednym z systemów operacyjnych: Linux lub Windows,
  • zarządzać i konfigurować środowisko oparte na Dockerze,
  • masz doświadczenie w budowaniu rozwiązań z wykorzystaniem IaC, na przykład Terraform, Chef, Ansible, Puppet i Github.
  • znasz język angielski (min. b2) na poziomie swobodnego posługiwania się dokumentacją techniczną i komunikacji z zespołem lub klientem.

Ponadto doceniamy:

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla klientów będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy bezpośrednio z klientem,
  • Dostępność certyfikatów. Wiemy, że wiedza i doświadczenie to dwie różne rzeczy, więc nie martw się o certyfikaty, zrobisz to z nami.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazna atmosfera
  • płacił 20 dni w roku za naukę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • płatny Program Rekomendacji Pracowniczych
  • wewnętrzne spotkania wymiany wiedzy

Osoba kontaktowa:

Oksana Gut

Koordynator zasobów ludzkich

tel. +380673408381

[email protected]

Specjalizacje: DevOps, AWS
Słowa kluczowe: ci/cd, Terraform, Ansible, chef, Junior AWS DevOps