Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Java Tutor w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

426 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
800 - 900$
1 rok
Upper Intermediate
Część etatu

poszukujemy mentora na kurs "Java-developer" do prowadzenia wykładów on-line.

Wymagania:

Doskonała orientacja w Javie i programowaniu w ogóle

Bądź charyzmatyczny

Być w stanie wyjaśnić skomplikowane rzeczy prostymi słowami

Bądź świetnym programistą i dobrym nauczycielem, albo dobrym programistą i świetnym nauczycielem :)

Miło jest mieć:

Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w Javie

Doświadczenie z Spring, Spring Boot, bazami danych i Hibernate

Znajomość algorytmów na poziomie podstawowym

Obowiązki:

Przeprowadź szkolenie w grupie studentów

Wyjaśniaj, pomagaj uczniom i odpowiadaj na pytania w Slacku

Przeprowadzaj konsultacje grupowe, wyjaśniaj teorię i analizuj rozwiązywanie problemów

Inspiruj i motywuj podczas nauki

Jak odbywają się zajęcia z mentorem:

Dwa razy w tygodniu online na Zoomie

Czas trwania zajęć – 2 godziny

Możesz prowadzić kilka grup uczniów jednocześnie

Oferujemy:

Wykłady, zadania, prezentacje i materiały metodyczne, ale być może będziesz musiał dokończyć materiały dla siebie lub zmienić kurs

Pomożemy Ci udoskonalić Twoją wiedzę i umiejętności w nauczaniu

Płatność (50 USD za godzinę)

Praca na pół etatu, zdalna.

Specjalizacje: Java
Słowa kluczowe: tutor, mentor

Przetłumaczone przez Google

800 - 900$
1 rok
Część etatu