Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Java Script Developer w ANVI

Opublikowano ponad 30 dni temu

302 wyświetlenia

9 aplikacji   0 odpowiedzi

ANVI
ANVI
Outstaffing Solutions
5
4 recenzji
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Wierzymy, że wydarzenia na żywo to potężne doświadczenia, które jednoczą ludzi. Dzięki naszemu doświadczeniu technologicznemu i nastawieniu na fanów upraszczamy i unowocześniamy branżę biletową.

Mamy stale rozwijający się produkt, który zmienia sposób działania branży biletowej.

Wymagania :

  • Ponad 5 lat doświadczenia w pracy z Reactem w środowiskach produkcyjnych.
  • Ponad 2 lata doświadczenia w pracy z Next.js
  • Ponad 2 lata doświadczenia w pracy z TypeScriptem
  • Biegłość w testowaniu kompleksowym (e2e) i jednostkowym
  • Doświadczenie AWS w pracy z dokerami będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie i18n jest plusem
  • Wygodna i niezależna praca w dynamicznym środowisku

Obowiązki:

  • Projektuj, rozwijaj i wdrażaj przyjazne dla użytkownika, responsywne interfejsy.
  • Ściśle współpracuj z menedżerami produktów, projektantami i programistami zaplecza, aby zrozumieć wymagania projektu i dostarczać rozwiązania.
  • Stale ucz się i wdrażaj nowe technologie i frameworki istotne dla rozwoju front-endu.
  • Przeprowadź dokładne testy aplikacji, w tym testy jednostkowe, integracyjne i kompleksowe (e2e).
  • Rozwiązuj problemy i debuguj problemy w różnych przeglądarkach, zapewniając spójną funkcjonalność.

Będziesz:

  • Funkcje budowania i wysyłania. Ta rola jest przeznaczona dla osoby, która jest gotowa współtworzyć podstawową aplikację, która jest dostarczana naszym klientom kilka razy w tygodniu.
  • Napisz automatyczne testy obok swojego kodu, aby dać nam pewność, że go wyślemy
  • Doskonale posługujesz się JavaScriptem. Jesteś na bieżąco z najnowszymi specyfikacjami i szukasz każdej okazji, aby skorzystać z nowych funkcji.
  • Optymalizuj aplikacje internetowe, aby zmaksymalizować szybkość i skalę
  • Badać i promować nowe technologie i najlepsze praktyki w zespole

Specjalizacje: Front-End / JS
Słowa kluczowe: React, Remote Work, Next.js