Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Java Developer w Oleksandra Martyniuk

Opublikowano ponad 30 dni temu

557 wyświetleń

15 aplikacji   0 odpowiedzi

2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Jako Java Developer dołączysz do zespołu oddanych, doświadczonych specjalistów pracujących nad projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych systemów eCommerce dla naszych klientów korporacyjnych.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli pasjonujesz się nowoczesnymi technologiami internetowymi / wzorcami projektowymi i potrafisz przekształcić złożone problemy w kreatywne rozwiązania zaprojektowane na dużą skalę.

Będziesz dobrze pasować do tej roli, jeśli masz doświadczenie z :

- Ponad 2 lata profesjonalnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych

- Silna znajomość języka Java

- Doświadczenie z Spring Boot i Spring Framework

- Doświadczenie z nowoczesnymi technologiami front-end, takimi jak React lub Angular

- Budowanie aplikacji internetowych bez nagłówka oraz klientów REST i/lub GraphQL do wykorzystania API

Chcielibyśmy również zobaczyć (ale nie wymagamy) praktycznego doświadczenia z :

- licencjacka lub porównywalna wiedza z informatyki lub formalne szkolenie z wykorzystaniem języka Java

- Tworzenie rozwiązań dla przestrzeni eCommerce

Obowiązki :

- Szybko projektuj, rozwijaj i dostarczaj nowy kod

- Szacowanie i projektowanie prac, które są na czas i mierzone w małych przyrostach

- Konsekwentnie przestrzegaj określonej metodologii tworzenia oprogramowania

- Promuj ulepszenia w praktykach programowania, takich jak rozwój oparty na testach akceptacyjnych, ciągła integracja i ciągłe dostarczanie

- Wchodź w interakcję z klientami, próbując dotrzeć do sedna tego, co działa, a co nie

- Obsesja na punkcie pisania kodu modułowego i wysokiej jakości

Co oferujemy :

- Rozwój osobisty: Stypendium na naukę i rozwój, członkostwo korporacyjne w platformach edukacyjnych, kursy wewnętrzne, zewnętrzne, warsztaty

- Szkolenia z języka angielskiego (gramatyka, klub mówienia, warsztaty itp.)

- Ubezpieczenie medyczne opłacane przez firmę i programy zdrowia psychicznego

- Wynagrodzenie konkurencyjne w zależności od doświadczenia i umiejętności;

- Praca w zespole wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów;

- Płatne zwolnienia lekarskie, święta państwowe i płatne dni okolicznościowe;

W VARTEQ zawsze szukamy utalentowanych profesjonalistów, którzy dobrze prosperują w uczącym się środowisku pracy, które nieustannie wspiera indywidualną wielkość. Pielęgnujemy kulturę otwartości i prostoty.

To, co robisz, wydobywa to, co najlepsze w Tobie i VARTEQ!

Specjalizacje: Java
Słowa kluczowe: Java, Full Remote, developer

Przetłumaczone przez Google

2 lata