Premia za zatrudnienie: 150$ - 200$

Następna praca

IT Sales Specialist w seoXpert

Opublikowano ponad 30 dni temu

392 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
1500 - 2000$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy nastawionego na wyniki Menedżera sprzedaży z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi, aby aktywnie wyszukiwać i angażować potencjalnych klientów w zakresie tworzenia witryn internetowych i usług SEO.

Obowiązki:

- Poszukiwanie i generowanie leadów: identyfikacja potencjalnych klientów i generowanie nowych możliwości biznesowych przez nasz zespół

-kontakt z potencjalnym klientem

-umawiaj spotkania i śledź potencjalnych klientów

-analiza danych: śledzenie kluczowych wskaźników i regularne raportowanie działań sprzedażowych

-budowanie relacji z potencjalnymi i wewnętrznymi interesariuszami: komunikowanie wartości rozwoju stron internetowych Laravel i usług SEO

Wymagania:

- Ponad 3 lata doświadczenia w generowaniu leadów B2B dla usług związanych z IT lub marketingu

-silne umiejętności prezentacji i negocjacji

-umiejętność budowania i utrzymywania relacji z potencjalnymi klientami

-znajomość technik i strategii sprzedaży

-chęć rozwoju własnego zespołu sprzedażowego

-minimalny poziom znajomości języka angielskiego B2

Warunki:

- Praca zdalna

- Wynagrodzenie 2000 dolarów

- Premie za przekroczenie planu

W okresie próbnym przyzwyczaimy się do współpracy. Będziesz mieć także mentora zespołowego, który pomoże Ci sprawić, by wszystko przebiegło bez stresu i z największą radością.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, facebook, LinkedIn, it sales, e-mail