Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

IT Sales Specialist w PLANEKS

Opublikowano ponad 30 dni temu

589 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
1500 - 2500$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Proponujemy coś bardziej znaczącego niż praca. PLANEKS oznacza rozwój nowego stylu życia dla naszych współpracowników i klientów. Więc weź w tym swój udział!

Co oferuje PLANEKS:

0. Szybki i wygodny proces rekrutacji.

1. Możliwość pracy w 100% zdalnej (nawet przed pandemią) i elastyczny czas pracy – wybierz godziny pracy w godzinach 8:00-20:00.

2. Zarządzaj swoim budżetem $$$$ na wynagrodzenia - bilety podróżne, sprzęt do pracy, ubezpieczenie zdrowotne, oprogramowanie, sport, szkolenia.

3. Wynagrodzenie wypłacane w USD + zwrot podatku. Przegląd co 12 miesięcy. Chcemy, aby wszyscy mieli pewność tego, co przyniesie jutro.

4. Wszystko, aby zapewnić dobry wypoczynek. TAK: Płatne urlopy, święta państwowe, zwolnienia lekarskie (oraz wsparcie w przypadku poważnych chorób). NIE: nadgodziny, praca w weekendy.

5. Regularny feedback, mentoring. Przyjazny i profesjonalny zespół, który Cię wspiera. Cóż, jesteśmy dumni z tego, jak sobie z tym poradziliśmy. Dlatego zawsze możesz na nas liczyć.

6. Kluby konwersacyjne z native speakerem, aby stale utrzymywać poziom znajomości języka angielskiego.

7. Brak biurokracji - przejrzyste procesy i płaskie zarządzanie. Praca zdalna oznacza możliwie najprostszą pracę, pozwalającą na wydajną pracę.

Wymagania:

- Ponad 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług IT. (outstaffing/outsourcing) na rynek USA lub Europy Zachodniej ( koniecznie! )

- Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowych.

- Umiejętność kierowania procesem sprzedaży od planu do zamknięcia.

- Doskonałe umiejętności pisania.

- Zrozumienie cyklu życia oprogramowania.

- Zrozumienie powszechnie stosowanych technologii informatycznych, ich różnic i szybkie uczenie się nowych.

- Doświadczenie w skutecznym zamykaniu międzynarodowych transakcji sprzedaży IT.

- Zaawansowany poziom języka angielskiego.

Obowiązki:

- Poszukuj nowych leadów, którzy w efekcie stają się nowymi klientami.

- Umawianie spotkań z leadami (kwalifikacja leadów) i potencjalnymi klientami oraz prezentowanie usług firmy.

- Pełen cykl sprzedaży: od działań przedsprzedażowych do zamknięcia transakcji.

- Budowanie i zarządzanie strategiami sprzedażowymi.

- Aktywny udział w zamykaniu transakcji, fazach odkrywania itp.

- Analizuj rynek i szukaj nowych możliwości rozwoju firmy.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: b2b, LinkedIn, upwork