Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

IT Sales manager (Upwork) w Olga Luhovska

Opublikowano ponad 30 dni temu

783 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

Olga  Luhovska
Olga Luhovska
Outstaff/Outsource
0 recenzji
1 rok
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Sprzedaż usług rozwoju aplikacji mobilnych na platformie Upwork i innych platformach b2b Praca w biurze Stawka +%

Cenimy czas klienta i zespołu, nie zapominając jednocześnie o wysokiej jakości wykonywanych prac. Nastawiony na długofalową pracę ze specjalistami i klientami.

Główne zadania:

- sprzedaż usług rozwoju mobilnego klientom zagranicznym (USA, Europa Zachodnia, Kanada i inne kraje rozwinięte);

- Pisanie ofert i licytowanie na Upwork i innych platformach b2b.

- pierwotna interakcja z klientem;

- korespondencja biznesowa i wideokonferencje z potencjalnymi klientami;

- wyjaśnienie wymagań (potrzeb) klienta i działalności handlowej (zamknięcie transakcji);

- analiza "problemu" i potrzeb klienta z późniejszą propozycją opłacalnych rozwiązań;

- przygotowanie i podpisanie umowy sprzedaży, zgodnie z zasadami i zaleceniami określonymi przepisami prawa;

- zapewnienie wysokiej jakości i stałej informacji zwrotnej każdemu klientowi oraz wsparcie posprzedażowe;

- budowanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami;

- poszerzanie i ulepszanie bazy danych dotychczasowych klientów;

Wymagane umiejętności i wiedza:

- znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate/Advanced (czytanie/pisanie/język mówiony);

- realne doświadczenie zawodowe w branży IT od 1 roku;

- doświadczenie z niezależnymi platformami, takimi jak: Upwork, Linkedin itp.;

- musi posiadać umiejętności i chęć sprzedaży.

Będzie zaletą:

- Doświadczenie w pracy i zawieraniu transakcji na innych popularnych giełdach freelancerów;

- Doświadczenie w pracy i zamykaniu transakcji na Upwork/Linkedin;

- Znajomość terminologii z zakresu programowania mobilnego.

Nasze propozycje

Rozumiemy, że nasi eksperci są niezbędni do realizacji naszych celów, dlatego dajemy im możliwość podzielenia się swoją wizją. Każdego członka zespołu traktujemy z szacunkiem i zrozumieniem. Wiemy, jak ważne dla wyniku są komfortowe warunki pracy i atmosfera w zespole.

Dlatego oferujemy:

- stałe wynagrodzenie +% kontraktu;

- zatrudnienie na pełen etat w przyjaznym, młodym i energicznym zespole;

- doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju;

- pakiet benefitów (możliwość wizyty na siłowni, lekcje angielskiego itp.);

- zdalny robot;

- płatny urlop (3 tygodnie) i zwolnienie lekarskie.

Specjalizacje: Sales, Android, iOS
Słowa kluczowe: Manager, Sales, Office/Remote of your choice, it, upwork

Przetłumaczone przez Google

1 rok