Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

IT Sales manager w Unilime

Opublikowano ponad 30 dni temu

179 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Unilime
Unilime
IT kompaniya
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

**Szukamy kogoś, kto rozumie wartość uważnej sprzedaży dla potencjalnego klienta. W tej pracy nie chodzi o sprzedawanie i zmuszanie klientów...

Poszukujemy osoby, która rozumie wartość uważnej sprzedaży dla potencjalnego klienta. W tej pracy nie chodzi o sprzedaż i zmuszanie klientów do zakupu, ale o znalezienie ludzi, których problemy możemy rozwiązać dzięki naszej wiedzy i sprawić, że ich firmy będą się rozwijać i prosperować. Z naszą pomocą te firmy i start-upy zwiększą swoje zarobki, będą dostarczać lepsze produkty oraz tworzyć dostosowane do potrzeb projekty i doświadczenia.

Wymagania:

- Wcześniejsze doświadczenie w branży IT jako Menedżer Sprzedaży / Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

- Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej wyższym lub wyższym – będziesz komunikować się z klientami na co dzień

- Pojęcie różnych platform i technik sprzedaży (np. Upwork, Linkedin, Clutch itp.)

- Udokumentowany bilans zamkniętych/udanych spraw w B2B

- Konieczna jest dobra komunikacja biznesowa i umiejętność rozwiązywania problemów

- Solidna znajomość rynku UE i USA

- Dbałość o szczegóły i umiejętność ustalania priorytetów

Będzie zaletą:

- Znajomość zagadnień e-commerce, projektów SaaS i marketingu afiliacyjnego

- Doświadczenie w budowaniu procesu sprzedaży, który za każdym razem kończy się sukcesem!

- Doświadczenie w rozwijaniu/zarządzaniu działem sprzedaży

Obowiązki:

- Przeprowadzenie siedmioetapowego cyklu sprzedaży: od znalezienia leadów do zawarcia transakcji

- Analizuj zapytania od potencjalnych klientów na kluczowych platformach i przygotowuj propozycje naszych usług

- Możliwość znalezienia projektów pasujących do różnych stosów technologii

- Utrzymywanie relacji z klientami i dbanie o ich utrzymanie

- Buduj lejki i procesy sprzedażowe

- Koordynuję wewnętrznie proces sprzedaży i pełnię rolę punktu kontaktowego pomiędzy klientami a interesariuszami firmy

- Generowanie pomysłów i strategii w oparciu o spostrzeżenia i rekomendacje oparte na danych

- Analizuj nowe trendy rynkowe, możliwości biznesowe i segmenty rynku

- Ocena potencjalnych perspektyw partnerstwa

- Zwiększanie świadomości marki na rynkach europejskich/amerykańskich

- Ścisła współpraca z innymi działami w celu budowania strategii zapewniających satysfakcję klientów z usług firmy

- Zbadaj konkurencję i dowiedz się, jak wyprzedzić konkurencję, aby pozyskać i utrzymać nowych klientów

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Manager, Sales, it

Przetłumaczone przez Google

1 rok