Następna praca

IT Recruiter w Greenwich Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

589 wyświetleń

4 aplikacje   2 odpowiedzi

Greenwich Group
IT Recruitment agency
0 recenzji
400$
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Międzynarodowa agencja rekrutacyjna IT poszukuje zmotywowanego i zorientowanego na wyniki rekrutera, który dołączy do zespołu. Od 10 lat z powodzeniem współpracujemy z międzynarodowymi firmami i podejmujemy się skomplikowanych i ciekawych projektów. Co ważne!!! Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.

Agencja rekrutacyjna Greenwich IT Solutions IT specjalizuje się w najbardziej skomplikowanych i niestandardowych zadaniach rekrutacyjnych (Human Resource). Nie tylko wiemy jak, ale też uwielbiamy je rozwiązywać.

Nasz zespół od ponad 10 lat z powodzeniem praktykuje rekrutację zewnętrzną. Istnieje duża liczba kontraktów na zamykanie stanowisk IT w różnych językach programowania (firmy produktowe i outsourcingowe firmy międzynarodowe w Europie i USA).

Poszukujemy Rekrutera IT do naszego zespołu.

Wymagania:

- Poziom średnio-zaawansowany języka angielskiego - zarówno w mowie, jak iw piśmie.

- Od 1 roku pełnego cyklu doświadczenia w rekrutacji w agencji lub in-house.

- Znajomość procesu rekrutacji i kanałów sourcingu.

- Ogólna znajomość technologii w branży IT.

- Dobra znajomość narzędzi rekrutacyjnych (wyszukiwanie boolowskie, rentgen).

- Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

- Umiejętność ustalania priorytetów, wielozadaniowość, dotrzymywanie terminów w szybko zmieniającym się środowisku.

- Czekamy na kreatywność i proaktywność.

Obowiązki:

- Zarządzaj pełnym cyklem procesu rekrutacji z możliwością pozyskiwania, sprawdzania, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i zamykania kandydatów.

- Aktywne poszukiwanie kandydatów zgodnie z wymaganiami wakatów za pomocą różnych kanałów: LinkedIn, wewnętrznej bazy danych, portali pracy, sieci społecznościowych i innych zasobów.

- Koordynacja i organizacja wywiadów technicznych i z klientami.

- Koordynacja testów dla kandydatów w razie potrzeby.

- Księgowość baz danych.

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy, praca zdalna (pełny etat).

- Kariera i rozwój zawodowy, możliwość uczestniczenia w konferencjach, kursach mistrzowskich, zaliczenia certyfikatów.

- Pakiet socjalny obejmujący płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.

- Wynagrodzenie podstawowe 400+$ + premia za wyniki % (za 1 zamknięty wakat średnio 450-1000$ i więcej).

- Teraz są wolne miejsca na poziomie średniego, wyższego, ołowiu.

Bez biurokracji , możliwość wyboru projektów.

Jesteśmy gotowi rozważyć rekrutera z dużą chęcią rozwoju i zarabiania.

Chętnie z Tobą porozmawiam i odpowiem na wszystkie pytania :)

Specjalizacje: Recruiters and HR
Słowa kluczowe: researcher/sourcer, IT Recruiter, IT Recruitment Assistant, IT recruitment

Przetłumaczone przez Google

400$
1 rok