Premia za zatrudnienie: 200$ - 350$

Następna praca

IT Project Manager (gambling) w Sunplay

Opublikowano ponad 30 dni temu

804 wyświetlenia

15 aplikacji   2 odpowiedzi

Sunplay
Sunplay
Private
3.7
3 recenzji
Ana J.
Ana J.
Head of Human Resources
2000 - 3500$
2 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Przetłumaczone przez Google

Poszukuje Project Managera - iGaming 🎰 Pełen pilot

Rola :

Idealny kandydat będzie miał doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami w branży gier online, gier hazardowych lub zakładów sportowych oraz będzie dobrze rozumiał Agile i #gaminghodologies. Kierownik Projektu będzie współpracował bezpośrednio z zespołami deweloperskimi, QA i IT, aby zapewnić pomyślną realizację projektów integracji dostawców.

Obowiązki i obowiązki:

• Zarządzaj i nadzoruj projekty integracji dostawców od początku do końca

• Koordynuj i komunikuj się z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami, aby zapewnić zgodność i postęp

• Kierowanie planowaniem projektu, w tym zakresem, harmonogramem, zasobami, ryzykiem i budżetem

• Opracowywanie i utrzymywanie kompleksowej dokumentacji projektowej, w tym raportów z postępów i prezentacji

• Wdrażaj metodyki Agile i zarządzaj nimi, aby zapewnić wydajną realizację projektów

• Stworzenie środowiska współpracy i wsparcia zespołowego

• Ciągłe identyfikowanie możliwości doskonalenia i optymalizacji procesów

• Musi mówić po angielsku i rosyjsku

Co oferujemy:

• 24 dni płatnego urlopu

• 10 dni płatnego zwolnienia lekarskiego

• 4 dni wolne od pracy na rok

Specjalizacje: Project Manager
Słowa kluczowe: project manager, remote, igaming

2 lata
Kijów