Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

IT Project Manager w Job Advice Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

913 wyświetlenia

7 aplikacji   2 odpowiedzi

Job Advice Agency
Internet-tehnologii
0 recenzji
Lolita
Lolita
IT Recruitment
2 lata
Kijów
Upper Intermediate

Firma outsourcingowa do tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych z Kijowa poszukuje Project Managera. Firma istnieje na rynku od 10 lat, liczba osób to 80+. Klienci: Europa, USA, Australia.

🔎 Sfera aplikacji webowych i mobilnych. Zespół: PM, Head of R&D, Business Unit Manager, 2 liniowi PM. Najczęściej projekty krótkoterminowe (pół roku na rozwój), ale zdarza się kilka projektów długoterminowych 2-3, które zostaną przypisane do specjalisty. Zespół liczy średnio 5-7 osób.

Obecnie przechodzi na Scrum (z Kanbanem)

Centrum biznesowe znajduje się na stacji metra Vasylkivska (starlink i generator).

Wymagania kandydata:

  • Prawdziwe doświadczenie w pracy jako kierownik projektu w IT od 2 lat;
  • Doświadczenie w pracy w firmach outsourcingowych;
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu od 0;
  • Zrozumienie i doświadczenie w stosowaniu frameworków zarządzania projektami IT (Scrum/Scrumban/Kanban);
  • Silne umiejętności przywódcze i komunikacyjne;
  • Znajomość stosów i frameworków;
  • Wyższy średniozaawansowany poziom języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Planuj projekty, zasoby, budżety;
  • Twórz zespoły projektowe;
  • Zorganizuj wszystkie etapy SDLC;
  • Zarządzaj ryzykiem projektu;
  • Monitoruj, analizuj ilościowe i jakościowe wskaźniki projektów i szybko podejmuj decyzje zarządcze (Pracujemy z takimi wskaźnikami, jak np.: wskaźniki finansowe, liczba błędów w demie);
  • .Zakładanie kont i kontrola należności.

✅Główne wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami od ponad 2 lat;
  • język angielski Wyższy średniozaawansowany.

✅Etapy rozmowy:

1. screen z rekruterem z tymi pytaniami do 45 minut

2. technika plus HR 1,5 godz

3. finał z CEO i Head of R&D, HRM 1−1, 5 godz

✅Co oferujemy:

  • Ubezpieczenie medyczne i płatny urlop 18 dni + 5 dni chorobowych;
  • Przegląd wynagrodzeń co 6 miesięcy;
  • Bezpłatny wstęp na siłownię + joga;
  • Biuro wyposażone w bezpieczne schronienie;
  • Obecność Starlinka i generatora, który zapewni stały stabilny internet i światło;
  • Imprezy firmowe;
  • Odpowiedzialne zarządzanie.

Specjalizacje: Project Manager
Słowa kluczowe: project manager

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów