Następna praca

iGaming Legal Officer w Bettority

30 sierpnia

109 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Bettority
Bettority
Software Development
0 recenzji
1200 - 3000$
2 lata
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Szukamy Legal & Compliance Manager z dużym doświadczeniem w iGaming i wiedzą specjalistyczną w zakresie licencji offshore. Ta rola obejmuje zarządzanie podmiotami prawnymi, otwieranie kont bankowych, sprawdzanie umów i ubieganie się o licencje na całym świecie. Idealny kandydat musi pracować autonomicznie i niezależnie, z udowodnioną umiejętnością obsługi złożonych żądań i silnymi umiejętnościami sieciowymi w branży iGaming.

Menedżer ds. prawnych i zgodności

Ważna informacja: Doświadczenie związane z iGaming jest obowiązkowe! Prosimy o przesłanie CV, jeśli jesteś na silnym poziomie juniorskim lub średnim.

Lokalizacja: Zdalnie

O nas:

Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem w branży iGaming, skupionym na rozszerzaniu naszych globalnych operacji. Szukamy Legal & Compliance Manager z dużym doświadczeniem w iGaming i licencjach offshore, aby dołączył do naszego zespołu. Ta rola jest niezbędna, aby zapewnić, że nasza firma pozostanie zgodna z przepisami w różnych jurysdykcjach, jednocześnie wspierając nasze globalne wysiłki ekspansji.

Główne obowiązki:

- Zarządzanie podmiotami prawnymi:

- Pomoc w zakładaniu podmiotów prawnych w różnych jurysdykcjach na całym świecie.

- Zarządzanie procesem otwierania i utrzymywania rachunków bankowych firmy w różnych regionach.

- Upewnij się, że wszystkie struktury korporacyjne są tworzone zgodnie z przepisami lokalnymi i międzynarodowymi.

- Zarządzanie umowami:

- Przeglądanie, redagowanie i negocjowanie umów z partnerami, upewniając się, że wszystkie warunki są zgodne z najlepszymi interesami firmy.

- Udzielanie porad prawnych w zakresie różnych umów i porozumień, w tym umów partnerskich, umów z dostawcami i umów o świadczenie usług.

- Licencjonowanie i zgodność:

- Zajmowanie się procesem składania wniosków o licencje na gry iGaming, w szczególności licencje offshore, upewniając się, że spełnione są wszystkie wymagania.

- Informowanie firmy o zmianach w regulacjach prawnych w branży iGaming i zapewnienie zgodności z nimi.

- Współpraca z organami regulacyjnymi, doradcami prawnymi i innymi interesariuszami w celu uzyskania i utrzymania niezbędnych licencji i zezwoleń.

- Ogólne wsparcie prawne:

- Zapewnianie bieżącego wsparcia prawnego różnym działom firmy, rozwiązywanie pytań i wątpliwości prawnych.

- Opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych zasad i procedur prawnych w celu zapewnienia zgodności z przepisami w całej firmie.

- Pomoc w zarządzaniu ryzykiem poprzez identyfikację potencjalnych problemów prawnych i rekomendowanie rozwiązań.

Wymagania:

- Udowodnione doświadczenie na stanowiskach prawniczych w branży iGaming, ze szczególnym uwzględnieniem licencji offshore.

- Zrozumienie globalnych ram prawnych i wymogów zgodności związanych z iGamingiem.

- Doświadczenie w zakładaniu podmiotów prawnych i zarządzaniu rachunkami bankowymi w różnych jurysdykcjach.

- Doskonałe umiejętności negocjacyjne, redagowania i komunikacji.

- Zdolność do samodzielnej i niezależnej pracy, obsługi złożonych żądań przy minimalnym nadzorze.

- Dobre umiejętności sieciowe i zdolność do wykorzystywania kontaktów w celu poruszania się w skomplikowanym środowisku prawnym i regulacyjnym.

- Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym; dodatkowe umiejętności językowe będą dodatkowym atutem.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- Zostań częścią innowacyjnego startupu w ekscytującej branży iGaming.

- Praca w elastycznym i dynamicznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego.

- Współpracuj z pełnym pasji zespołem, którego celem jest osiągnięcie doskonałości w globalnych operacjach.

Zakres wynagrodzenia wynosi od 1200 USD do 3000 USD w zależności od poziomu i doświadczenia. Zadania mogą się różnić w zależności od poziomu.

Specjalizacje: Customer/Technical Support
Słowa kluczowe: Legal & Compliance, Legal

2 lata