Premia za zatrudnienie: 300$ - 400$

Następna praca

IT LEAD RECRUITER w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

1010 wyświetleń

11 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
3000 - 4000$
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Cześć! Poszukujemy IT Lead Recruiter, który dołączy do naszego progresywnego zespołu. Jesteśmy firmą technologiczną zajmującą się oprogramowaniem i usługami, założoną w 1996 roku z siedzibą główną w Stanach Zjednoczonych w Dallas w Teksasie.

WYMAGANIA

  • świetne rozeznanie w polskim rynku;
  • znajomość metryk rekrutacyjnych;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rekrutacyjnym (1+ lat);
  • doświadczenie w rekrutacji w ramach korporacji, agencji i/lub IT;
  • analityczny umysł, dbałość o szczegóły i praktyczne podejście;
  • wcześniejsze korzystanie z systemów śledzenia kandydatów;
  • skuteczny komunikator zarówno z wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi interesariuszami, biegły w wielu technikach rozumowania i argumentowania;
  • chęć aktywnego pomagania innym;
  • B2+ angielski.

OFERUJEMY

  • 20 dni urlopu;
  • 5 dni zwolnienia chorobowego;
  • kariera i rozwój zawodowy:
  • długoterminowa i zdalna współpraca;
  • Subskrypcja Udemy i Pluralsight;
  • wydarzenia online i offline &
  • przyjazną i wspierającą atmosferę.

OBOWIĄZKI

  • tworzenie strategii rekrutacyjnych zespołu na wolne stanowiska pracy (inbound i outbound);
  • pielęgnowanie motywacji zespołu do samokształcenia zawodowego;
  • monitorowanie najnowszych instrumentów i podejść do rekrutacji IT, zapoznawanie z nimi zespołu oraz kierowanie przyjęciem najlepszych praktyk;
  • zapewnienie dwukierunkowej interakcji między zespołem a zarządem firmy;
  • kierowanie i wdrażanie opartego na danych podejścia do projektów;
  • identyfikacja wąskich gardeł procesu rekrutacyjnego;
  • ustalanie korporacyjnego tonu głosu i zapewnienie jego adaptacji w komunikacji zewnętrznej;
  • demonstrowanie podejścia do rozwiązywania problemów z interesariuszami.

PODRÓŻ KANDYDATA

Rozmowa z rekruterem - Rozmowa ze Starszym Rekruterem - Rozmowa z Dyrektorem HR - Rozmowa z Dyrektorem Zarządzającym

Nie zwlekaj - po prostu wyślij swoje CV!

Specjalizacje: Recruiters and HR
Słowa kluczowe: poland, Recruitment, leadership

2 lata