Premia za zatrudnienie: 250$ - 280$

Następna praca

IT Lead Recruiter w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

1107 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
2500 - 2800$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Cześć! Poszukujemy do naszego progresywnego zespołu IT Lead Recruitera. Jesteśmy firmą zajmującą się technologią oprogramowania i usług założoną w 1996 roku z siedzibą w Stanach Zjednoczonych w Dallas w Teksasie.

WYMAGANIA

  • świetne zrozumienie polskiego rynku;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rekrutacyjnym (1+ lata);
  • doświadczenie w rekrutacji w środowisku korporacyjnym, agencyjnym i/lub IT;
  • analityczny umysł, dbałość o szczegóły i praktyczne podejście;
  • wcześniejsze korzystanie z systemów śledzenia kandydatów;
  • skuteczny komunikator zarówno z interesariuszami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, biegły w wielu technikach rozumowania i argumentowania;
  • chęć aktywnego pomagania innym;
  • B2+ angielski.

OFERUJEMY

  • 20 dni urlopu;
  • 5 dni zwolnienia lekarskiego;
  • kariera i rozwój zawodowy:
  • współpraca długoterminowa i zdalna;
  • subskrypcja Udemy i Pluralsight;
  • wydarzenia online i offline oraz
  • przyjazną i wspierającą atmosferę.

OBOWIĄZKI

  • tworzenie strategii rekrutacyjnych zespołu na oferty pracy (przychodzące i wychodzące);
  • pielęgnowanie motywacji zespołu do samokształcenia zawodowego;
  • monitorowanie najnowszych instrumentów i podejść do rekrutacji IT, przedstawianie im zespołu i kierowanie przyjęciem najlepszych praktyk;
  • zapewnienie dwustronnej interakcji między zespołem a kierownictwem firmy;
  • kierowanie i wdrażanie opartego na danych podejścia do projektów;
  • identyfikowanie wąskich gardeł w procesie rekrutacji;
  • ustalenie korporacyjnego tonu głosu i zapewnienie jego dostosowania w komunikacji zewnętrznej;
  • wykazanie wobec interesariuszy postawy rozwiązywania problemów.

PODRÓŻ KANDYDATA

Rozmowa z rekruterem - Rozmowa z Senior Recruiter - Rozmowa z dyrektorem HR - Rozmowa z Dyrektorem Zarządzającym

Nie zwlekaj - po prostu wyślij swoje CV!

Specjalizacje: Recruiters and HR
Słowa kluczowe: poland