Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

IT Business Analyst (Middle/Senior) w Attract Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

177 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

Attract Group
Web & Mobile Design and Development Services and IT Consulting
0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów, Odesa, Dnipro, Lwów, Krzywy Róg, Winnyca, Poltava, Czerniowce, Równe, Łuck, Użhorod
Upper Intermediate
Praca zdalna

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu pracującego nad najnowocześniejszymi projektami internetowymi i mobilnymi w USA, Kanadzie i Europie Zachodniej. Czy jesteś doświadczonym analitykiem biznesowym z pasją do osiągania sukcesu w handlu elektronicznym, opiece zdrowotnej, e-learningu i usługach przesyłania strumieniowego wideo? Szukamy kogoś takiego jak Ty!

Kluczowe wymagania:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie jako licencjat w firmach świadczących usługi IT, outsourcingu lub outstaff
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2 i wyżej) oraz biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • Umiejętność żonglowania wieloma projektami (ok. 3-4 jednocześnie)
  • Silne doświadczenie w pisaniu dokumentacji (SRS, UC, US)
  • Doświadczenie w działaniach przedsprzedażowych.

Główne zajęcia i obowiązki:

  • Zapewnij wsparcie projektu
  • Współpraca w zakresie działań przedsprzedażowych z zespołami sprzedaży, PM i technicznym
  • Współpraca z Project Managerami i Klientami w celu zdefiniowania zakresów projektów
  • Pisanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej (SRS, UC, US)
  • Weź udział w działaniach Scrumowych.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat z możliwością elastycznego wyboru preferowanego terminu rozpoczęcia pracy po okresie próbnym
  • Możliwość ciągłego szkolenia i kształcenia
  • Regularne przeglądy wyników
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • Hojny płatny urlop (21 dni roboczych) i zwolnienia chorobowe
  • Angażujące imprezy integracyjne i firmowe
  • Ekscytujące projekty w różnych dziedzinach
  • Dołącz do wykwalifikowanego zespołu programistów składającego się z ~50 członków (poziom średni/+)

Specjalizacje: Mobile App Development
Słowa kluczowe: business analysis, requirements, documentation, pre-sales, technical knowledge