Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

iOS Developer IRC167381 w GlobalLogic

Opublikowano ponad 30 dni temu

311 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

GlobalLogic
GlobalLogic
Product development company
3
1 recenzja
1 rok
Buenos Aires
Nie jest biegły
Praca zdalna

Opis:Jesteśmy częścią zespołu, który tworzył oprogramowanie pomagające firmom budowlanym usprawnić ich działalność. Dziś nasz produkt jest uznawany za pioniera i lidera na rynku, obsługując tysiące firm budowlanych w całym kraju. Z roku na rok wciąż wprowadzają innowacje, udoskonalają i rozszerzają swoje produkty w miarę rozwoju branży.

Opis:

Jesteśmy częścią zespołu, który tworzył oprogramowanie ułatwiające firmom budowlanym usprawnienie ich działalności. Dziś nasz produkt jest uznawany za pioniera i lidera na rynku, obsługując tysiące firm budowlanych w całym kraju. Z roku na rok wciąż wprowadzają innowacje, udoskonalają i rozszerzają swoje produkty w miarę rozwoju branży.

Tworzymy oprogramowanie, które pomaga naszemu klientowi zarządzać każdym etapem budowy, od etapu wstępnego budowy, poprzez budowę, aż po jego obsługę końcową.

DLACZEGO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ ?

  • Pracuj nad aplikacją, która ma ponad 60 000 aktywnych użytkowników miesięcznie. Wprowadzone zmiany mogą pozytywnie wpłynąć na ludzi, którzy budują naszą infrastrukturę.
  • Obiad i nauka. Nasza grupa programistów iOS regularnie spotyka się, aby dzielić się nowymi technologiami i organizować spotkania w biurze, aby oglądać wszystkie wydarzenia Apple!
  • Oprogramowanie dla ludzi w terenie. Z naszej aplikacji korzystają głównie brygadziści i członkowie załogi, którzy korzystają z niej na co dzień na budowach.

Wymagania:

    Wymagany

    • Ponad 3 lata doświadczenia w programowaniu iOS (Swift, Objective-C)
    • Licencjat z informatyki lub odpowiednie doświadczenie
    • Doświadczenie w tworzeniu złożonych aplikacji mobilnych od podstaw
    • Pracował jako członek zespołu programistów Agile
    • Możliwość integracji z spokojnymi API w celu obsługi funkcjonalności mobilnych

    Miło mieć:

    • Doświadczenie w projektowaniu testowalnego oprogramowania i wdrażaniu testów jednostkowych
    • Znajomość platformy chmurowej Microsoft Azure
    • Doświadczenie w pracy z kontrolą wersji Git w środowisku współpracy zespołowej, tworzeniem pull requestów i wykonywaniem przeglądów kodu

Preferencje:

Lazur

Odpowiedzialność zawodowa:

    OBOWIĄZKI ROLI :

    • Współpracuj z naszym zespołem pomocy technicznej i specjalistami ds. kontroli jakości, aby rozwiązać wszelkie problemy z iOS, rozwiązywać problemy klientów i naprawiać błędy
    • Współpracuj z członkami zespołu, aby oszacować i zaplanować wdrożenie dużych funkcji
    • Współpracuj z programistami backendowymi, aby zintegrować i wykorzystać spokojne interfejsy API
    • Twórz nowe lub wykorzystuj istniejące funkcje, które rozwiązują złożone problemy klientów

    Co oferujemy

    Ekscytujące projekty: Przyjdź i zajmij miejsce na czele cyfrowej transformacji! Klientom ze wszystkich branż i sektorów oferujemy możliwość pracy nad produktami definiującymi rynek przy użyciu najnowszych technologii.

    Środowisko współpracy: Rozwiń swoje umiejętności, współpracując ze zróżnicowanym zespołem wysoce utalentowanych ludzi w otwartym, swobodnym środowisku — a nawet za granicą w jednym z naszych globalnych centrów lub placówek dla klientów!

    Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: GlobalLogic stawia na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, dlatego oferujemy elastyczne harmonogramy pracy. Oferujemy najlepszą jakość życia zawodowego, abyś przekroczył oczekiwania naszych klientów, jednocześnie realizując swoje ambicje zawodowe i osobiste.

    Rozwój zawodowy: Nasz oddany zespół ds. nauki i rozwoju regularnie organizuje zajęcia z języka angielskiego, certyfikaty zawodowe oraz szkolenia z zakresu umiejętności technicznych i miękkich. Oferujemy również możliwość podróżowania za granicę

    Doskonałe korzyści: Zapewniamy naszym pracownikom konkurencyjne wynagrodzenia, rodzinne ubezpieczenie zdrowotne, wydłużony urlop ojcowski, roczne premie za wyniki oraz premie za skierowanie.

    O GlobalLogic

    GlobalLogic jest liderem w inżynierii cyfrowej. Pomagamy markom na całym świecie projektować i tworzyć innowacyjne produkty, platformy i doświadczenia cyfrowe dla współczesnego świata. Integrując projektowanie doświadczeń, złożoną inżynierię i wiedzę specjalistyczną w zakresie danych — pomagamy naszym klientom wyobrazić sobie, co jest możliwe, i przyspieszamy ich przekształcenie w cyfrowe firmy jutra GlobalLogic, z siedzibą w Dolinie Krzemowej, prowadzi studia projektowe i centra inżynieryjne na całym świecie, rozszerzając naszą głęboką wiedzę na klientów z branży motoryzacyjnej, komunikacyjnej, usług finansowych, opieki zdrowotnej i nauk przyrodniczych, produkcji, mediów i rozrywki, półprzewodników i technologii.GlobalLogic jest spółką należącą do grupy Hitachi, działającą pod firmą Hitachi, Ltd. (TSE: 6501), która przyczynia się do zrównoważonego społeczeństwa o wyższej jakości życia poprzez stymulowanie innowacji poprzez dane i technologię jako Biznes Innowacji Społecznych.

Specjalizacje: Agile, iOS
Słowa kluczowe: IOS, Swift, Agile, objective-cswift

Przetłumaczone przez Google

1 rok