Premia za zatrudnienie: 100$ - 200$

Następna praca

Менеджер по роботі з іноземними партнерами w ImaginusVR

Opublikowano ponad 30 dni temu

186 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

ImaginusVR
ImaginusVR
Art outsourcing
0 recenzji
600 - 2000$
1 rok
Kijów, Charków, Odesa, Dnipro, Donieck, Lwów, Krzywy Róg, Winnyca, Poltava, Czerniowce
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy wysoce zmotywowanego i wykwalifikowanego Menedżera ds. Partnerstwa, który będzie mógł rozwijać i utrzymywać silne relacje z naszymi strategicznymi partnerami i klientami. Rola ta polega na identyfikowaniu potencjalnych możliwości partnerstwa, negocjowaniu i finalizowaniu umów oraz zapewnianiu owocnej i długotrwałej współpracy.

ImaginusVR, ukraińska firma outsourcingowa zajmująca się grafiką z ponad 7-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowej grafiki 2D i 3D do gier, przyciągających wzrok ilustracji internetowych na platformy mediów społecznościowych, angażujących animacji, projektowania postaci i grafik koncepcyjnych do gier. Mamy zróżnicowane portfolio ponad 150 udanych projektów na całym świecie i poszukujemy dynamicznego Menedżera ds. Partnerstwa, który dołączy do naszego zespołu.

Opis pracy:

Obowiązki:

  • Zidentyfikuj i wybierz potencjalnych partnerów, którzy są zgodni z wizją i celami ImaginusVR.
  • Rozwijaj i utrzymuj silne relacje z obecnymi i nowymi partnerami.
  • Negocjowanie umów i umów partnerskich.
  • Koordynuj działania z wewnętrznymi zespołami, aby dostosować cele partnerstwa do strategii firmy.
  • Regularnie analizuj i raportuj sukcesy partnerstw.
  • Bądź na bieżąco z trendami w branży i dynamiką rynku.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Menedżera Partnerstwa lub na podobnym stanowisku, najlepiej w branży artystycznej, gier lub technologicznej.
  • Silne umiejętności networkingu i negocjacji.
  • Doskonała komunikacja i zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w środowisku zespołowym.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Silne umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • Dynamiczne i kreatywne środowisko pracy w zróżnicowanym i pełnym pasji zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity.
  • Praca zdalna

Specjalizacje: Project Manager
Słowa kluczowe: Manager, remote, partnership

Przetłumaczone przez Google

600 - 2000$
1 rok