Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Informatica expert / Informatica ETL Architect w Unitask Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

458 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Unitask Group
IT Services and IT Consulting
0 recenzji
Julia
Julia
Sourcer
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

To stanowisko jest dla eksperta Informatica / Informatica ETL Architect, który posiada dużą wiedzę na temat narzędzi Informatica, administracji komputerami PC, integracji systemów, a także powinien posiadać dobrą wiedzę na temat strategii ETL.

Od 1994 roku Unitask jest jedyną firmą w Izraelu, której inżynierowie opracowali unikalne rozwiązania wdrażane przez największe światowe organizacje, dzięki czemu procesy pracy z Oracle Applications są łatwe i proste.

Grupa Unitask posiada sześć spółek zależnych, które wzajemnie się uzupełniają, zapewniając naszym klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z naciskiem na profesjonalizm w swojej dziedzinie.

Grupa współpracuje z wiodącymi firmami, takimi jak Amazon i SAP, Qlik

Nasi zadowoleni klienci (Mellanox, TEVA, Playtika, Ceasarstone, Payoneer, inni) świadczą o naszym bogatym doświadczeniu i umiejętności znalezienia najlepszej kombinacji sprawdzonej metodologii, wiodących technologii, dogłębnego zrozumienia potrzeb organizacji.

Cały czas poszukujemy kreatywnych i wykwalifikowanych osób, bo znamy - najlepszych fachowców - do najlepszej firmy!

Program dla przedsiębiorstw

Program Enterprise to znacząca inicjatywa transformacyjna dla firmy. Polega ona na wdrażaniu spójnych, zgodnych ze standardami branżowymi procesów biznesowych wspieranych przez zintegrowane systemy (rozwiązania dla przedsiębiorstw oparte na SAP, narzędzia JDE, TNA, ETL - Informatica) we wszystkich oddziałach firmy na całym świecie. Ten zakrojony na szeroką skalę, globalny program będzie realizowany w najbliższych latach w ponad 60 krajach i 70 zakładach!

Jeśli dołączysz do nas, będziesz:

  • Zostań częścią wysoce strategicznego, podstawowego programu dla firmy
  • Dołącz do dojrzałego projektu na etapie realizacji
  • Zdobywaj wiedzę i pomóż kształtować przyszłe otoczenie biznesowe firmy
  • Pracuj w prawdziwie globalnym, dynamicznym środowisku z możliwością ekspozycji na kraje firmy i liderów.

Podstawowy cel i funkcja tego stanowiska:

Obowiązki

  • Kluczowe obowiązki Obejmują,
  • Powinieneś być w stanie pracować samodzielnie.
  • Powinien być na tyle zdolny, aby zbudować kod ETL – mapowanie, sesje i przepływy pracy.
  • Powinien posiadać dobrą wiedzę na temat Informatica PC (powyżej wersji 10).
  • Powinien posiadać dobrą wiedzę na temat Bazy Danych – Oracle.
  • Potrafi pisać od medium do złożonych SQL, które spełniają wymagania biznesowe.
  • Powinien mieć solidną wiedzę na temat integracji systemów.
  • Preferowana jest wiedza na temat DIH i CIH.
  • Obsługuj prośby użytkowników.
  • Powinien być na tyle zdolny, aby na bieżąco wymyślać rozwiązania taktyczne i strategiczne.
  • Powinien być ekspertem w tworzeniu dokumentów TDS i Due Dillengence.
  • Preferowana jest znajomość narzędzi DEV OPS.
  • Powinien posiadać dobre umiejętności komunikacyjne.

Wymagania

  • Preferowana jest wiedza na temat metodologii SDLC i Agile
  • Preferowana jest wiedza programisty IDQ
  • Znajomość QG i RDA jest preferowana i opcjonalna
  • Baza danych aplikacji – wyrocznia, wiedza jest obowiązkowa
  • Preferowane jest doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Preferowane jest doświadczenie na lądzie.

Umiejętności i możliwości

  • Samozmotywowany
  • Niezależny i samozarządzający
  • Systematyczne podejście
  • Potrafi zrozumieć „duży obraz”
  • Szybko uczący się
  • Potrafi szybko dostosowywać się do ciągle zmieniających się wymagań i dostarczać produkty na czas

Wymagania dotyczące podróży

Nie dotyczy

Języki:

Biegła znajomość języka angielskiego – pisanie, czytanie i mówienie

Oferujemy

  • Stała umowa z liderem innowacji i doradztwa inżynierskiego
  • 100% praca zdalna
  • Kultura zarządzania oparta na zaufaniu
  • Bierz udział tylko w projektach międzynarodowych
  • Bonusy za polecenie za polecanie znajomych do grupy Unitask
  • Ewolucja kariery
  • Płatny czas wolny (urlop, choroba i święta w Twoim kraju)

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: developer