Następna praca

Influence manager (eSports product, remote) w Brazy

10 kwietnia

92 wyświetlenia

2 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
Alina
Alina
Recruiter
900$
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Witam, Brazy poszukuje Influence Managera dla naszego produktu w branży eSports. Jesteśmy zespołem odważnych, innowacyjnych profesjonalistów. Jesteśmy Cyberpunkami, Cyber Jedi i Łamaczami Wzorców. Zainspirowani szalonymi pomysłami i fajnym zespołem, tworzymy wysokiej jakości produkt dla branży gier i rozrywki.

Witam, Brazy poszukuje Influence Managera dla naszego produktu w branży eSports.

Jesteśmy zespołem odważnych, innowacyjnych profesjonalistów. Jesteśmy Cyberpunkami, Cyber Jedi i Łamaczami Wzorców. Zainspirowani szalonymi pomysłami i fajnym zespołem, tworzymy wysokiej jakości produkt dla branży gier i rozrywki. Wysoko cenimy inteligencję, pasję i proaktywność. Stale się rozwijamy, codziennie zmagamy się z rutyną i standardami. Zmieniamy branżę, zmieniamy warunki działania, abyś mógł zmienić ten cholerny świat.

Mission Brazy — Zamienić życie w ciekawą grę!

Vision Brazy — Być jednym ze światowych liderów branży rozrywkowej!

Wymagania:

- 2 lata doświadczenia w niszy influencer marketingu.

- Angielski - Średnio zaawansowany.

- Zaawansowany użytkownik komputera.

- Biegła znajomość arkuszy kalkulacyjnych Google, Word.

- Doświadczenie w eSporcie - będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

- Opracowywanie i wdrażanie strategii przyciągania i optymalizacji miejsc docelowych na kanałach influencerów (YouTube, Tik Tok, Instagram itp.).

- Wyszukiwanie i kontaktowanie się z potencjalnymi influencerami w celu współpracy i integracji, prowadzenie negocjacji optymalnych warunków współpracy.

- Śledzenie wyników wydajności i kluczowych wskaźników.

- Prowadzenie raportów z wykonanej pracy w tabeli Google.

Co możemy zaoferować:

  • 24 dni płatnego urlopu rocznie.
  • 100% płatne zwolnienie lekarskie.
  • Stała stawka + premie.
  • Praca zdalna na pełen etat.
  • Długoterminowa współpraca.
  • Zrównoważony biznes.
  • Firma zajmująca się tworzeniem gier i rozrywki.

Specjalizacje: Marketing

Przetłumaczone przez Google

900$
2 lata