Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

HTML Layout/WordPress Developer w Solar Digital

5 kwietnia

147 wyświetleń

5 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1 rok
Odesa
Intermediate

Poszukujemy programisty HTML Layout/WordPress, który będzie odpowiedzialny za tworzenie serwisów promocyjnych i marketingowych oraz wdrażanie animacji w projektach. Będziesz częścią naszego dynamicznego zespołu, w którym będziesz mógł wcielić w życie swoje pomysły i przyczynić się do sukcesu naszych projektów. Celem tego stanowiska jest umiejętność opracowania front-endu witryny Promosite lub dużego niestandardowego serwisu internetowego na podstawie układów projektowych o wysokiej jakości, wydajności, świetnych animacjach i układzie perfekcyjnym w pikselach.

Poszukujemy programisty HTML Layout/WordPress , który będzie odpowiedzialny za tworzenie serwisów promocyjnych i marketingowych oraz wdrażanie animacji w projektach. Będziesz częścią naszego dynamicznego zespołu, w którym będziesz mógł wcielić w życie swoje pomysły i przyczynić się do sukcesu naszych projektów.

Celem tego stanowiska jest umiejętność opracowania front-endu witryny Promosite lub dużego niestandardowego serwisu internetowego na podstawie układów projektowych o wysokiej jakości, wydajności, świetnych animacjach i układzie perfekcyjnym w pikselach.

Wymagania:

• Angielski — poziom średniozaawansowany i wyższy

• Udokumentowane doświadczenie w pracy z WordPress / HTML/CSS Layout 2 lata+

• Dobre umiejętności programowania front-end (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Flex, Grid)

• Doświadczenie z Gulp/scss/less/stylus

• Użycie GIT-a

• Dobre zrozumienie architektury i estetyki strony internetowej

• Dobra znajomość interfejsu użytkownika, kompatybilności między przeglądarkami, ogólnych funkcji sieciowych i standardów

• Doświadczenie z zaawansowanymi polami niestandardowymi (ACF/ACF Pro)

• Zrozumienie technik Pagespeed i optymalizacji w celu szybkiego ładowania strony

• Zrozumienie wymagań SEO na podstawie doświadczeń wdrożeniowych

• Doświadczenie w tworzeniu niestandardowych typów postów

• Animacja interfejsu (CSSAnimate + Biblioteki)

Co może być znaczącym plusem:

— Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Reagować. zrozumienie js/Vue.js i udokumentowane doświadczenie (byłoby to dużym plusem)

Umiejętności back-endowe WP:

— Pliki danych, np. Zakupy Google/FB, wiadomości Ree, agregatory cen itp.

— Filtrowanie produktów, w tym SEO, mapy witryn itp

— AMP, artykuły błyskawiczne

— Szafki osobiste

— Niestandardowy typ postu

Jakie mogą być zalety:

— WPML/qTłumacz

— Krótkie kody, widżety

— Woocommerce

Obowiązki:

• Tworzenie serwisów promocyjnych i marketingowych, zapewniających wysoką jakość i funkcjonalność

• Rozwój frontendu w Vue. js, kierując się najlepszymi praktykami i standardami programistycznymi

• Wdrażanie animacji poprawiających doświadczenie użytkownika i interakcję ze stronami internetowymi

Oferujemy Ci możliwość bycia częścią naszego zespołu i rozwoju w profesjonalnym środowisku, pracując nad ekscytującymi projektami. Jeśli masz wymagane umiejętności i pasję do tworzenia stron internetowych, czekamy na wiadomość od Ciebie.

Specjalizacje: HTML
Słowa kluczowe: HTML, developer, layout/wordpress

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Odesa