Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

HR people partner w Everad

Opublikowano ponad 30 dni temu

524 wyświetlenia

2 aplikacje   0 odpowiedzi

Everad
Everad
Make higher profit with direct nutra advertiser Everad
0 recenzji
Katerina
Katerina
Recruiter
1 rok
Intermediate
Praca zdalna

Firma się rozwija i ogłaszamy konkurs na stanowisko HR People Partner ze znajomością języka angielskiego w Call Center.

Cześć!

EVERAD to międzynarodowa sieć CPA z bezpośrednim reklamodawcą, która od ponad 10 lat z powodzeniem pomaga firmom znaleźć ich klientów w ponad 45 krajach. Głównym obszarem naszej działalności jest nisza Health & Beauty. Prestiżowe profesjonalne konferencje wielokrotnie uznały nas za najlepszą sieć SRA.

Naszym celem jako firmy jest jednoczenie najlepszych specjalistów i dostarczanie im narzędzi do rozwoju zawodowego. Silni specjaliści, szkolenia, wewnętrzna wiedza i przyjazna atmosfera to nasze najważniejsze atuty. Dzięki temu w latach 2018-2019 portal dou.ua uznał Everad za jednego z najlepszych pracodawców IT na Ukrainie.

Sprawdź wyzwania i nasze korzyści poniżej. Być może wkrótce wzmocnisz nasz projekt.

Wyślij swoje CV, jeśli:

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie średnio-zaawansowanym i wyższym;
  • Masz doświadczenie w HR od 1 roku;
  • Masz doświadczenie w pracy z zespołami z różnych lokalizacji geograficznych;
  • Masz doświadczenie w pracy ze wskaźnikami wydajności: retencja personelu i eNPS.

Główne zadania:

  • Współpracuj z pracownikami eNPS z Azji, Ameryki Łacińskiej i Europy;
  • Usprawnienie procesu motywowania pracowników (format pracy zdalnej pracowników);
  • Szukaj skutecznych narzędzi do utrzymania i wspierania zespołu;
  • Opracowanie i wdrożenie programu retencji pracowników;
  • Opracowanie procesów i strategii adaptacji pracowników wszystkich szczebli (z uwzględnieniem hybrydowego formatu pracy);
  • Praca z polityką zwolnień w firmie;
  • Prowadzenie regularnych spotkań 1:1;
  • Przeprowadzenie przeglądu wydajności – organizacja procesu od początku i kontrola realizacji.

Oferujemy Ci:

  • Elastyczny grafik pracy 5\2, główne zmiany 9:00-18:00 lub 14:00-23:00;
  • Stabilny dochód zależny od Ciebie! Stawka + bonusy;
  • Praca zdalna, w dzisiejszych czasach możesz pracować wygodnie z dowolnego miejsca na świecie;
  • Główny płatny urlop wynosi 18 dni roboczych rocznie;
  • Imprezy firmowe, team building z zespołem, konkursy i nominacje;
  • Dojazd do siedziby Ośrodka po odbyciu okresu próbnego w porozumieniu z kierownikiem;
  • Szkolenia firmowe, szkolenia, opracowanie indywidualnego planu rozwoju HRD.

Czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Wyślij swoje CV - jeśli masz odpowiednie doświadczenie, spodziewaj się listu pocztą w ciągu jednego dnia!

Specjalizacje: Golang

Przetłumaczone przez Google

1 rok