Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Head of VIP w Gamicorp

Opublikowano ponad 30 dni temu

514 wyświetlenia

1 aplikacja   1 odpowiedź

Gamicorp
Gamicorp
Gambling
0 recenzji
Viktoriia
Viktoriia
IT recruiter
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy dużą platformą bukmacherską i hazardową. Zajmujemy wiodącą pozycję w geo Indii. Mamy 4 lata iw tym czasie udało nam się zająć bardzo dobre pozycje zarówno we wskaźnikach finansowych jak i rozpoznawalności wśród publiczności.

Obowiązki:

1) Opracować i wdrożyć kompleksową strategię i taktykę obsługi VIP, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych cennych klientów.

2) Kierować i inspirować zespół profesjonalistów obsługi VIP, zapewniając wskazówki, szkolenia i mentoring, aby zapewnić podejście zorientowane na klienta i wyjątkową jakość usług.

3) Analizuj dane klientów, trendy rynkowe i opinie, aby zidentyfikować możliwości poprawy usług VIP, personalizacji i zadowolenia klientów.

3) Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, takimi jak dział sprzedaży, marketingu i rozwoju produktu, aby dostosować inicjatywy usług VIP do ogólnych celów firmy.

4) Nawiąż i utrzymuj silne relacje z klientami VIP, rozumiejąc ich unikalne preferencje, wymagania i oczekiwania.

5) Wdrażaj wskaźniki wydajności i kluczowe wskaźniki wydajności, aby śledzić skuteczność inicjatyw usług VIP oraz dostarczaj regularne raporty i rekomendacje kierownictwu wyższego szczebla.

Nieustannie oceniaj i optymalizuj procesy, systemy i technologie obsługi VIP w celu zwiększenia wydajności, skuteczności i skalowalności.

6) Bądź na bieżąco z najlepszymi praktykami branżowymi, pojawiającymi się trendami i otoczeniem konkurencyjnym w zarządzaniu usługami VIP, włączając odpowiednią wiedzę do naszych działań.

Wymagania:

1) Udokumentowane doświadczenie (ponad 5 lat) na podobnym stanowisku, zarządzanie usługami VIP lub klientami o wysokiej wartości w dynamicznym i zorientowanym na klienta środowisku, najlepiej na rynku azjatyckim.

2) Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, z możliwością interpretacji danych, wydobywania spostrzeżeń i podejmowania decyzji opartych na danych w celu poprawy świadczenia usług VIP.

3) Wyjątkowe zdolności przywódcze i umiejętności budowania zespołu, z doświadczeniem w skutecznym zarządzaniu i rozwijaniu wysokowydajnych zespołów.

4) Nastawienie zorientowane na wyniki, z wykazaną umiejętnością wyznaczania i osiągania ambitnych celów.

5) Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, z możliwością budowania relacji i budowania zaufania z klientami VIP, a także efektywnej współpracy z interesariuszami wewnętrznymi.

6) Proaktywne i elastyczne podejście, z możliwością rozwoju w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.

7) Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), znajomość lokalnych języków będzie dodatkowym atutem.

Znajomość rynku azjatyckiego, preferencji klientów, niuansów kulturowych i specyficznych dla branży wymagań usług VIP.

8) Biegłość w systemach CRM, narzędziach do analizy danych klientów i innych odpowiednich aplikacjach.

Oferujemy:

- Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie

- Pracę w firmie, w której nie ma biurokracji, a decyzje zapadają szybko

- Pracę w przyjaznej atmosferze wśród ludzi kochających swoją pracę

- Wykwalifikowani szefowie działów, zainteresowani rozwojem członków zespołu

- Przegląd wydajności co 6 miesięcy pracy

- Premie roczne, premie uzależnione od wyników pracy

- 20 dni roboczych urlopu, 5 dni wolnych i zasiłek chorobowy

- Płatne nadgodziny, jeśli wystąpią

Specjalizacje: Support
Słowa kluczowe: crm, Head of VIP