Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 400$

Head of Sales w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

265 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
4000 - 4000$
Więcej niż 5 lat
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Kim jesteśmy Zespół OWOX to zróżnicowana, wykwalifikowana i zdolna grupa profesjonalistów, którzy wierzą w podejmowanie lepszych decyzji marketingowych w oparciu o gotowe dane biznesowe. Jesteśmy pasjonatami i godni zaufania, dbamy o naszych klientów i traktujemy naszych współpracowników z szacunkiem

Kluczowe Obowiązki

Buduj, trenuj i zarządzaj zespołem sprzedaży, aby zwiększać przychody i rentowność

Miej możliwość wspierania przedstawiciela w zamykaniu lub zamykaniu transakcji za 50 000 USD + ACV

Budowanie silnych relacji z kluczowymi klientami i partnerami

Bądź na bieżąco z trendami w branży i identyfikuj nowe możliwości biznesowe

Współpraca z innymi działami, w szczególności Marketingiem i Produktem, w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu sprzedaży

Minimalne kwalifikacje

Co najmniej 5 lat doświadczenia w sprzedaży, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym

Doświadczenie w sprzedaży Martech lub innych produktów związanych z danymi na rynkach międzynarodowych

Zamknięte transakcje na rynku amerykańskim

Udokumentowane osiągnięcia w osiąganiu lub przekraczaniu celów sprzedażowych

Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu funkcją SDR

Wykształcenie i umiejętności

Licencjat w pokrewnej dziedzinie

Doświadczenie w prognozowaniu sprzedaży oraz umiejętność wyznaczania celów i zadań dla zespołu sprzedaży

Zapoznaj się z kompleksowym cyklem sprzedaży w modelu B2B SaaS, w tym na rynkach międzynarodowych

Silne umiejętności przywódcze i zarządcze

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami i partnerami

Silne umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: remote, b2b, saas, martech